Únor 2009

Diplomek pro Snupy

28. února 2009 v 19:36 | Martulka

mé výrobky a mé statistiky v animaci

28. února 2009 v 19:22 | Martulka
animačky


mé diplomky a jiné cenky.

28. února 2009 v 19:18 | Martulka

Co je tam....

28. února 2009 v 19:14 | Martulka
Ahojik toto jsem vytvořila a napadlo mě že vy budete hádat co je na tom obrásku napsané..........


Hádej beru 1ho.................

nejdelší slovo!!!

28. února 2009 v 15:06 | Martulka
Kdo vymyslí s těchto písmen které vám napíšu nejdelší slova dostane cenku..........


Písmena AOJŠHČIMKAYKJGJKFJHHGHkAŽDÉ PÍSMENO KOLIKRÁT JE TAM POUŽENO TOLIKRÁT TAM MŮŽE BÝT NESMÍ BÝT VÍC.

Chris napadl Rihannu!!!

28. února 2009 v 12:29 | Martulka
Těsně před předváděním cen Grammy Chris Brown napadl svou přítelkini,
20 letou zpěvačku Riannu! Škrtil ji tak, že upadla do bezvědomí. Na tvářích
měla podlitiny, z nosu ji tekla krev a měla natržeý ret. Často mezi nimi
docházelo k hádkám, ale tohle bylo už moc! A co bude s těmito dvou hvězdiček?
To vážně nikdo neví!

To je hrozné ice je to už dýl co se stalo ale já jsem o tom skoro nic nevěděla teť jsem se dozvěděla pravdu.... A když kluk byje holku tak je slabí chudina Rihanna teť se musí bát....
Musím si jít udělat něco do school tak se loučím pp Martulka :).


Do kina už asi nepůjdu.

28. února 2009 v 12:02 | Martulka
Jedna holka jménem Aneta Kučerová měla 13 let. Šla do kina s jejím klukem Martinem Havlíčkem 15. let. Chtěla aby se mu líbila a tak se podívala do zrcadla jak je hubená jakémá, velké prsa a zadek. Ale lekla se. ,,Cože já jsem tak tlustá? a mám tak malé prsa zadek." Najednou crrrrrr. ,,Jejda Martínek je tu a já newím co na sebe. Ale aspoň mě može pomct." Anči mamka ji zavolala a řekla ,, Poď dolů máme návštěvu". Anča seběhla a ptala se jestli je to Martin. A její mamka řekla že uvidí. Najednou vidí pana učitele kterého má na matematiku. Anča ,,Dobrý den" pan učetel řekl ,,Takhle mě v kině strapníš dej si něco lepšího na sebe." ,, Co jak bych vás mohla strapnit?" nechápala. Učitel ,, Tvoje mamka ti neřekla že s vámi půjdu do kina?" Anča,, Ne to mi neřekla. A proč by s nama měl chodit učitel?" ptala se mamky ještě pořád zmatená. mamka jí řekla,, o sis myslela že půjdete sami? Když jsem nemohla jít já svámi tak kdo jiný." Anči zaskočilo ,,Mami dik žes mi skazila rande." Nakonec se Anča dozvěděla že Martin je nemocný a nemůže tam jít. A tak s ňou ještě šla mamka. Mě je té Anči líto a newím jestli teť budu chodit do kina raději ne radši budu sedět s klukem u telky doma v teple než v kině trapčit s učitelem.
Anča napsala martinovi SMSku ,,Ahojik miláčku jakpak se ti vede?" Martin jí odepsal ,,nazdar co zase chceš ty hajzle" Anče mu napsala ,,Ty máš jinou?" On odepsal ,,Neser se do toho prostě ti dávám kopačky" Anča hned píše kámošce Vendy ,,martin mě poslal do prdele tak prosimtě sejdeme se v obchodě u kina?" vendy jí odepsala ,,Jasně koupíme si něco pěknýho" Anča se hned šla obléct do kraťásek a do trička na ramínka. Mamka ji však řekla ,,Ty už máš udělaný úkoly?" Anča řekla ,,Šak nemáme a učit se co nemáme" mamka ,,Tak si dej apoň něco jinýho na sebe není léto!" Tak se šla převléct do krátkého rukávu a třičtvr´táků. Mamka jí řekla ,,Tak běž a v 23:00 doma jinak bude domácí vězení!!!" Anča rychle běžela k obchodu u kina. Vendy tam na ni čekala jen 10 minut protože bydlela jen dva domy od toho obchodu Anča 1 kilometr ale vzala si kolo tak jí to šlo trochu rychlej. Vendy ,,Co mamka ví o tom?" Anča ,,ta nepotřebuje zrovna vše vědět." Víš co. Koupíme si plvky léto je už za dva týdny a já nemám nic letního na sebe všecko už má ségra." ,,Tak jo Vendy sice já plavek mám tisíce ale neuškodí mě to když si koupím ještě jedny." Po nakupování šli do parku na zmrzku. ,,Dobrý den já bych si dala jahodovou velkou točenou" ,,A já to samé" ,,ani nemusíš se pořád opičit už je dost že skoro vždycky voníme stejně." ,,Promiň Vendy ale mě tato zmrzka moc chutná" prodavač ,,Tak to máme 40 korun českých dohromady nechte si chutnat." ,,děkujeme naschledanou." A už jsme šli dom protože se anča už vypovídala vendy až moc.
Ráno 09:30. ,,Ty víš jaký to je když...." to má Anča když jí někdo volá. ,,Kdo je a co chcete"odpoví Anča ještě ospalá. ,,Ahojik miláčku to su já Martin jakpak ses vyspinkala?" zeptal se. ,,Co to hraješ za komedii? Včera jsi mi dal přece kopačky nevím o co ti jde." ,,co to brácha psal své bívalce asi ti to nechtěně poslal" ,,Jak jinaků řekla Anča. ,,Co takhle dnes kdybychom si někam vyšli?" ,,Dobrej nápad tak se možem sejít v 13:00 v parku u5 lavičky" ,, Dobrý nápad tak se měj zlato papa (poslal jí pusu)" ,,Jo v 13:00 papík (poslala pusu)." Anča se málem v 12:00 poblila. ,,Mami co to je za humus?" ,,To je had upečený s paprikou a timijánem tobě to nechutná?" ,,No to teda nechutná" ,, Tak v ledničce máme ještě trochu špaget ze včerejška" ,,Jasně." v 13:00 v parku u 5 lávičky. ,,Achojky miláčku" ,,Ahoj Aničko" (francouzák). ,,Tak kam půjdeme?" zeptala se Anča. ,,To je tajemství" odpověděl jí Martin. Ve 13:30. ,,Tak jsme na místě.",, Vždyť to je můj oblíbený zámek" řekla překvapená Anča. ,,Doufam jsem že je to tvůj oblíbený protože já jsem rád chodím." řekl jí hrozně šťastný Martin že je to její oblíbený zámek. po prohlídce Martin Anču doprovodil dom a dali si francouzák. Anča jakmile došla do pokojíčku tak vzala mobil (měla ho na nabíječce) a psala Vendy: ,,Ahojik Vendy ty SMSky psal jeho brácha jeho bívalce protože neměl kredit a mi spolu chodíme." Vendy jí odepsala ,,To buď ráda ale drž si ho od ostatních holek rači dál co víš třeba to on psal jeho bívalce a sehrál tuto komedii."
Anča volá mamku ,,Mami přines mi prosímtě teploměr a skus mě čelo." ,,Jasně" řekla mamka.
,,Vipadá to na horečku tak zůstaň doma" řekla mamka ,,Achjo ale dnes jdeme na výlet do hvězdárny." ,,No to mě nezajímá zůstaneš v posteli." ,,A co mé blogi musím jim to tam napsat a navíc mě hlava nebolí tak možu na PC a nebo se koukat na DVD" ,,Ne prostě budeš spat" trvala si na svém její mamka. Anča si říká pro sebe zase musí mlet ty kraviny. jako by Anči její mamka ale četla myšleky. ,,Dělám to jen pro tvé dobro.",, Za dva dny jsou prázdniny a já budu ležet v posteli." ,,Ale nebudeš dneska sou už prázdniny ten výlet se odložil udělali vá mprázky o tři dny a včera na rodičáku nám dali vysvědčení a ty máš samé dvojky. A nemáš horečku tak běž ven" řekla jí mamka. ,,Mami tys mě tak napálila (smích)" její mamka se jen směje. ,,tak vidíšto už běž na snídani." ,,Cos udlala" říkala Anča jak se oblékala. ,,Palačinky" ,,Juchů" jen se ozvalo s koupelny. Mamka řekne Anči ,,Neboj už vím že jsi těhotná." Anča se podivila ,,S kama?" ,,No víš Vendy mě to řekla" ,,Cože! ani Vendy už nemožu věřit!" ,,Cože ty si vážně těhotná?" podivila si mamka protože si zní dělala legraci. ,,No víš no víš že nejsu kdes na to přišla?" ,,Už jsem se lekla" ,, No jo když ty si ze mě možeš utahovat tak proč né já s tebe."
Anča se probudí a řekne ,,Konečně léto!!" a vzbudí tím selí dům. Mamka a taťka a Báry (Bára je její mlačí pětiletá sestra) jima oznámí ,,Tak Běšte si zbalit věci na dva týdny jedeme na dovolenou každá si tam můžete vzít jednu kámošku jedna by ale s tou kámoškou musela spat ve stanu" ,,jasně já a Vendy budeme spát ve stanu" řekne dřív než Bára která už otevírala pusu. ,,Hej to není fér já chcu s Niky (její nejlepší kámoška) s pat ve stanu." řekně nazlobeně Bára. Nakonec se na sebe jejich rodiče podívají a řeknou ,,Tak každý bude mět jednu chatku budou tři a v každé budou dvě postele pro dva lidi." a řeknou si vduchu jejda to bude peněz. Anča hned vletí do pokojíčku a volá Vendy že jedou na dovolenou a že si můžou vzít kámošku a budou tři chatky se dvouma postelama takže nebudou v chatce se ségrou a Niky mamkou a taťkou ale budou mět svou vlastní chatku a budou to dvy týdny a má si vzít i plavky. Vendy a Anča si hned zbalí a Vendy si vezme věci k Anči že tam bude do půlnoci kdy měli odjed. ,,Ahojik" řekla Anča Vendy a Niki museli být všichni pohromadě a hrát hry. ,,Dobrý den pozdraví Vendy a Niky. ,,Ahoj Ani" řekla Vendy. A hráli člověče nezlob se. až byla půlnoc tak si dali věci do jednoho auta tam jel tatínek a do druhého auta šla mamminka Vendy Niky a Bára.
Mamka a taťka Anči a Báry šli pro prostěradla a povlečení mezitím si vybalili věci a naskládali si je do skříně. mamka ,,Ani a Vendy tady máte povlečení a prosím stlumte tu hudbu" řekla jim ospalá mamka. ,,Jasně mami" řekla Anča a vendy poděkovala a usmála se. ,,Víš co Vendy" řekla Abča. ,,nevím ale nenapínej mě" Vendy totiž nesnáší když ju někdo napíná. ,,jasně mamka a taťka si půjdou zaplavat a my dvě uděláme program soutěží pro holky co ty na to?" ,,Jo aspoň se nebudeme nudit." ,,Mami vy běžte plavat a já s Vendy uděláme nějaké soutěže pro holky." ,,No to by bylo super." ,,Báro a Niky mi vám uděláme soutěže a vy je budete dělat a mamka s taťkou se budou kaupat a opalovat.",,Jóoooo!!!"řekly dadšené. ,,Za prvé pojďte za mnou a dělejte to co já a Vendy zatím něco nachystá na večer." a tak holky šli Vendy vzala nachstané papírky kde byli sloky jedné básničky a táhla za sebou provázek a ty sloky básniček dávala na zem. Večer si holky vzali batérku a Anča jim vysvětlovala úkol ,,Takže vy si budete svítit na zem a půjdete po žlutém provázku. Na zemi budou papírky a musíte se naučit nejmíň dvě sloky s té básničky pak se vrátíte spět. A dojdete za námi do chatky a řeknete nám pak tu básničku. Za pár minut došla Bára s Niky a začali spolu: ,,Skákal pes přes ovec přes..." ,,No tak za dnešek máte každá jen 4 body.
a takové soutěže dělali celé dva týdny (14 dní). A než jeli dom dostali medajli s fidorky. Ta jim velice chutnala :).
Jak mile dojeli domů tak šla vendy a Niky domů. Ale samozdřejmě se Anča a Vendy domluvily že jak si vybalí uklidí tak že půjdou na jejih společný blog a napíšou tam něco do deníčku. Až si Anča vybalila a uklidila tak šla na počítač a začala psát ,,Milovaný deníčku dva týdny jsem ti nic nepsala. teť ti to du vynahradit. Já a vendy (moje nejlepší kámoška) jsme jeli na dovolenou a tam jsme si užívali prázdnin. ale už newím co bych sem ti měla napsat." toto napsala Ančaa a Vendy napsala skoro to samé možná jenom se tam víc rozepsala pak si domluvili co si dají na dess. Anča tam dávala dess a vendy tam dávala bleskovku no prostě články. Pak ale najednou jí vendy napsala na icq že se jí ten dess nelíbí že by tam nechala nějaký základní a nebo aby se jim prostě oboum líbil. Anča jí napsala ,,Ale jako s čím já tu tvou bleskovku taky chcu zlepšit máš ju moc krátkou" ,,Tobě šak ani nestačí 50 otázek ale tak ji ti nikdo nebude dělat když je ta bleskovka dlouhá." a začali se hádat pak Anča prože jí měl dojít ten dopis na mail že se ten blog smazal a takové tak ho smazala a Vendy jí nadal. ,,Co si o sobě myslíš. Že když máme blog dohromady že ho možeš mazat jen ty?" ,,ne" ,,Tak proč ho mazalas ty kozeno?" ,,Já se tobě spovídat nemusím." ,,A KDO ŘÍKAL NĚCO O SPOVÍDÁNÍ?" ,,nikdo" odpověděla Anča. Ale Vendy je naštvaná a tak jí napíše ,,Myslíš si o sobě něco víc a já vůbec newím proč ty tvoje debilní kydy posloucháp stejně stratilasi i Martina." ,,No toho jsem teda nestratila" ,,Ale stratila Protože spolu dneska budeme spat v jedný posteli" ,,VOŽE!" napíše jí smutná Anča. ,,A co Milan?" S tím spím zase zítra mám dva kluky a oba o tom ví. Domluvii jsme si to že je budu střídat." ,,Ty si děvka." Anča jí moc záviděla že se jí to takhle povedlo Anča by to tím ještě totiž spatlala víc.Další díl už nebude.....

Zajetí

27. února 2009 v 19:03 | Martulka
Je tu jenom jeden díl ale snad vám to bude stačit dištak bych napsala další


,,Mami!!" zařvu z mého pokoje. ,,Co je Marti myš?" mamka se ze mě zblázní každý den ráno totiž takhle zakřičím že je tu myš pavouk nebo tak něco. ,,Na mami! Není tu moje voňavka tu co jsem dostala včera." ozvu se vylekaná. ,,Asi si ju pujčila sestra né?" řekne mamka. ,,Míši?" řeknu. ,,Co chceš." řekne. ,,Ty sis půjčila moji voňavku tu co jsem včera dostala?" zeptám se naštvaně. ,,ježiši tu co tak smrděla tu bych ti nikdy nevzala to bych si dištak vzala tu jahodovou." řekne v klidu. ,,Ale kde je teda?" řeknu. ,,To já nevím když nevím kdes ju naposledy viděla." řekne se smíchem sestra. ,,Nedělej si s toho legraci. Ve škole ti udělám trapas že nebudu vonět." řeknu aby mi pomohla. ,,ale sestro už je 7:48 tak já du měj se hodně štěstí k maturitě (a zasměje se)." ,,Mmai že mě hodíš do školy jinak přijdu pozdě a neudělám maturitu." nemožu musím do práce jinak měvyhodí a už ti jede za minutu autobus nevím jak to chceš stihnout." řekne mamka která mě dělá naschváli skoro vždy. ,,Mami pak ale nebudu moct pracovat jako ty." řeknu aby mě odvezla spoň na autobusové nádraží. ,,Víš co odvezu tě do školy." řekne po dlouhé době mamka. ,,Diky. Ale už je 8:00. Tak si prosímtě pohni" ,,Neboj Marti." Nokonečně už jsem tu maturitu udělala sice nevím jestli mě vezmou ale co jsem přece chytrá holka tak proč ne. Až jsou vysledky ,,Katy (to je má nejlepší kámoška) tomu nebudeš věřit já to udělala!! A ty co?" zeptala jsem se. ,,ale to víš že jsem to udělala." řekně vesele Katka. Volám mamce a mluvím smutně ,,Mami ty nevíš ještě že jsem to udělala že ne." ,,To teda nevím." ,,Jedu už dom." ,,Dobře dojedu pro tebe na zastávku." ,,dobře budu tam." ale mamka nikde. Zase tu není no nic. No jo je doma a zapomněla protože se kouká na formule1 (moje mamka je spíš do sportu). ,,Mami?" řeknu. ,,Co je?" zeptá se. ,,Jenžes pro mě nedojela na zastávku." ,,Promiň ale začala formule1" na tu se kouká každý den když de hrůza. ,,Musím do práce" řekne mamka a už je fuč teť jsu doma sama protože sestra je venlu a dojde až v 8. Ale mělůa jsem jít ven. ,,Dobrý den mladá paní." ozve se hlas který vychází jak kdyby by bykl někdo zamnou. ,,Kdo jste." raději se ani neotáčím. Šup a jsem v jeho náruči a už běží a vyhrožuje mi že jestli budu křičet nebo tak něco zabije mě a už měl pod mím krkem nůž takže jsem nemohla ani hýbat hlavou jinak by bylo po mě. A jsem v tajném domě nééé to bych lhala v tajemném sklepě. Nechci aby si ještě někdo stěžoval že lžu. No ne uvidím tu i mamku taťku i ségru jediný taťka není svázaný protože říkal že to stojí za to vzít si ženu a pak sní mět děti a pak je všechny zabít. Je mi hrozně chtěla jsem začít křičet ale sestra mě zadržela a řekla ža jak křičela zbil ju bičem až do krve a že bi raději umřela než aby snášela tu bolest. A mamka mi řekne že mi volala že pro mě dojede ale jak vyšla tak ju chytil a tu její mamku hrál někdo jiný. Pak se probudím a začnu křičet ,,Áááááááá" mamka řekne ,,co je hnusnej sen?" ,,Jo zdálo se mi.." a vylíčila jsem jí to do detajlu co se mi zdálo. nejhorší je že když se mi zdávají barevné sny tak ty se stanou a ten sen byl barevej! takže jestli jste tomu rozuměli tak víte že ten sen by se mohl stat.
Hrozně se bojím že se ten sen stane tak raději simuluji abych nemusel do school sice mamka je celej den doma (vyhodili ji s práce) tak zostanu doma dižtak budu vědět že mám jít raději ven nebo tak něco..... ,,Mami mě je hrozně blbě." řeknu vážným ale smutným hlasem šak to znáte. ,,Jak je ti blbě zlatíčko moje sluníčko." samozdřejmě mě musí zase říkat zlatíčko sluníčko. ,,Chce se mi hrozně blit." a du rychle na wc a a dám si prst do krku a za chvíli zvracím pak spláchnu záchod hned potom si du čistit zuby....,,Ty si zvracela?" řekne mamka ale ségra za mě odpoví ,,Ne to jenom dělala aby nemusela do školy." ,,Ne mami lže mě je hrozně zle." řeknu tentokrát mi je ale vážně zle a chce se mi blit.... :) ,,Jasně ségra asi tě neznám." řekne ségra když už jde na autobus.... ,,Tak si lehni a spi." řekne mamka. ,,Ale mě se nechce spat." řeknu ,,Je ti blbě tak spi aspoň nebudeš zvracet."
,,Mami můžu na pc (písí)" to co je vzávorce tak tak to zní to pc u mě :). ,,A nebolí tě hlava?" zeptá se mamka unavené ségra totiž usla v obyváku kde spává mamka máme 2+1 a tak mluvila ze spaní křičela chrápala dělala všechny možné pazvuky že jsem to slyšela až knám do pokoje :)....
Náš pokoj je od obyváku hodněhodně daleko.... ,,Á áááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!" zakřičím ptz uvidím opavouka...
Jsem bárbie a pavouky nesnáším....Šak to znáte když barbie uvidí pavouka ..... ,,Mami není v mé skřínio ta nová potbrada a včera jsem ji tam dávala a v mém triku je pavouk fůůůůj!!!!" Zařvu naštvaně ale zároveň naštvaňe. ,,Ježiši Míša si ji brala a ycpala si prsa.",,To si těláš legraci.. Že jo...." řeknu ,,Ne nedělám a je už devět musím do obchodu." ,,Nemožu stebou?"řeknu.,, Šak ti bylo zle upaluj do postele dištak si tam wem pc ale do obchoďáku semnou nepůjdeš. Nebo ty si chceš něco koupit?" ,,Ne nechcu. Jen sem chtěla jít na vzduch." řeknu......Toto jsem si okopčila s mého druhého blogu a ale tam je to rozdělené do více kapitol...

For SBénka info...+ omluva

27. února 2009 v 18:42 | Martulka
Bez pc to nedovedu tak su tu .
Ale omlouvám se SBénkám že tam moc nechodím kterým nenapíšu dnes že je obíhám tak sry nejde mito a vždy se mi to vypne. Chtěla bych vám napsat nějakej dlouhej článek tak jak budu psat příští budu se snažit aby byl dlouhej....

Tak dloho tu nebudu...

25. února 2009 v 10:42 | Martulka
Ahojik omlouvám se ale skouším rekort jak dloho nebudu na pc jen ve school mohu :) pište do komentů pp a hlasujte pro mě na blogu u mého SB je u oblíbených stránek jako první Terýsek pp Martulka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~