Září 2011

BLOG SE STĚHUJE!!!

24. září 2011 v 19:26 | Martula44

Blog se stěhuje na blog >KLIK< Stejná přezdívka jiná adresa pprosím AFFSka aby se zapsala TADY tento blog se rušit nebude, ale chodit sem nebudu. Je to blog zase o Nesse takže kdo chce být AFFS tak se zapište. Mám všechny rubriky a skoro všechny rozcestníky jenom nejsou všechny fotky. Jenom ten design j takový nic moc (bude lepší).


-> Diary - 22.9.2011 <-

22. září 2011 v 19:36 | Martula44 |  Diary
Tak dnes jsem nenašla jiné příspěvky než ta co jsem dnes přidala :( Ta číča co je nad článkem je strašně roztomilá a proto si zasloužila být v tomto článku :-) Tak jinak dneska jsem dostala 2 z matiky což je v pohodě (o bod víc a mám za 1 já su blbá). Jinak sme měli výtvarku budu muset dodělávat práci doma (moc jsem toho nestihla máme blbou učitelku). Jinak zítra konečně pátek víkend mám pořádně nabytý. V sobotu má přijed babička od mamky a v neděli máme jet na oslavu mé NEVLASTNÍ babičky. Nevím jestli se stihnu juknout na blog taky su totiž domluvená na venek :-) No dále dneska jsme byli nakupovat (mám mikinu a zimní boty, nic jiného jsem neobjevila). Asi se juknu ještě na FB a půjdu se juknout na nějaký úkoly tak se mějte krásně možná zítra Martula44.

Gym with BFF Ashley Tisdale <3

22. září 2011 v 19:26 | Martula44
loading

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

20.září | Zase další den

20. září 2011 v 17:59 | Martula44 |  Diary
Fajn všechny vás moc zdravím. Zase je další den SKORO za námi mám už shlédnuté TVD 3x01 a už se těším na další díl. Jinak musím jít objehnout AFFS a oznámit, že nevím jak to tady budu stíhat. Začala škola a já mám spoustu povinností také chci chodit se psem na cvičák tak bohužel nevím kolik času mi zbyde na blog. Doufám, že hodně vždy když budu mít trochu času tak se stavím. Proto se omlouvám, že už tady nebudu pečená vařená o prázká jsem stihla všechno štěrk, počítač jídlo, ale teď úkoly učení atd. Moc se vám omliuvám. Blog se, ale nebude pozastavovat, že tady prostě týden nebudu a druhý budu, ale bude to tak, že celý školní rok bude takový pomalejší. jestli mě dobře chápete. Tak já se vrhnu na AFFS a potom se půjdu učit fyziku (hrůza) a asi slovíčka do ájiny a opakovat matiku.

XOXO Martula44
Neutrogena > Promoshoots & Stills

20. září 2011 v 17:48 | Martula44
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

September 8 – Fatigues to Fabulous

20. září 2011 v 17:46 | Martula44
«Tak a je tady další photoshoot když byla Van 8.září na akci s názvem Fatigues to Fabulous Měla tam bílé šatičky a krásnou bundičku s tygřím vzorem no jen sami posuďte jak jí to slušelo:»

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

imagebam.com imagebam.com imagebam.comSeptember 4 – Linton Hopkins Dinner

20. září 2011 v 17:39 | Martula44
Tak našla jsem fotky již starší, ale moc jí to tam sluší :) tak právě jsem je upravila tak snad se vude líbit :)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

18.9.2011

18. září 2011 v 18:54 | Martula44 |  Diary
Ahojte lidi omlouvám se, že jsem tady přes víkend nebyla jak už jsem mnohokrát vysvětlovala tak bávám u táty jednou do 2 týdnů tak su s ním :) Jinak co jsme dělaly? Umývala jsem si kolo a tátovo autíčko(vysávala a leštila). Chtěli jsme grilovat, ale zapomněli jsme koupit maso :D Fakt povedený víkend :) Jinak co jste dělali vy? Teď se chystám objehnout AFFSKA a půjdu se učit MATIKU(Nééééé) a ájinu slovíčka. Tak napíšu až zítra bohužel se dostanu k PC později protože máme 8 hodin a než se dostanu domů.... No prostě zítra tak zatím.... PA
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~