Prosinec 2011

Co bude??

27. prosince 2011 v 22:45 | Martula44
Od zítřka (28.12.2011.) do soboty (31.12.2011) budu u táty no takže asi až na nový rok :-) Tak se mějte ahoj Martula44

Ostatní> to co se nikam nevešlo> můj názor> bonbony

27. prosince 2011 v 20:48 | Martula44 |  Article

BONBONY

více v celém článku

Ostatní> story> Unesená ve snu 1.část

27. prosince 2011 v 13:36 | Martula44

UNESENÁ VE SNU

Bylo přesně 3:25 ráno když se Tess vrátila z párty. Bylo jí už 18 tak si přece musela života užít. Jakmile se vrátila zalehla do postele a usnula. V 8: 26 jí probuilo hlasité zvonění jejího nového dotykového mobilu (nokia). Volala jí kámoška, která s ní byla na té párty a říkala: ,, Důfám, že nespíš deme na ty domluvené nakupy?"
Tess: ,, Jejda Simi ahoj nespím, ale nedomlůvaly sme se až ve 4 odpoledne?"
Simča: ,, Je to možné, ale nepůjdem teď?"
Tess:,, Hele nezlob se, ale já na to nemám chrrrrrrrrr......"
Simča:,, TESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Tess: ,, Já nespím :D"
Simča: ,, Tak odpoledne :-)"
Tess: ,, OK brou noc"
Simča: ,, Jo"
Tess: ,, chrrr...."
Simča: ,, :D"
Po tomto krátkém hovoru Simča zavěsila a Tess se ani nenamáhala protože už zase spala.

O hodinu později....

Tessina máma volá Tess ke snídani, ale kde je Tess?

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ (do konce rku asi)...


AUTOR: Martula44 (adminka blogu)

Móda> Hana Havelková

26. prosince 2011 v 18:24 | Martula44 |  Article
Mám tady pár krásných modelů s kolekce 2011 od známé módní návrhářky Hany Havelkové:

foto: Tomáš Beran (c) 2011

10.článek za den i za měsíc!!

26. prosince 2011 v 14:18 | Martula44
Tak nadpis mluví za vše dnes jsem zase rozjela blog tk je deset článků (třeba nějaké přibidou) tak čaute Martula44

čtenářský deník> Dívka skoro 16> Šílené utrpení

26. prosince 2011 v 14:17 | Martula44
Hodnocení: Green with EnvyGreen with EnvyGreen with EnvyGreen with EnvyGreen with Envy/ z 5

Jess má konečně kluka- a před sebou prázdniny, které hodlá stráit jen a jen s ním. Mamka jí ovšem udělá čáru přes rozpočet, kdyžjí oznámí, že pozítří odjíždějí na rodinnou dovolenou. Společně s babičkou (a urnou se zpopelněným dědečkem) podniknou okružní jízdu po památkách a pak se zastaví na pár dní u Jessina tatínka. Za normálních okolnostích by Jess skákala radostí- navštívit tátu v jeho domě u moře si přeje už dávno - ale proč s tím musela máma přijít zrovna teď? Jess je naprosto zoufalá a vůbec si neumí představit, jak tyhle prázdnin přežije. Ale žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří, a Jess nakonec čeká nejedno báječné překvapení.

Tato kniha se velmi dobře četla (přečetla jsem ji asi 3x i víckrát). Na spoustě popisovaných místech jsem minulý školní rok byla a to jsem zrovna knihu četla po druhé :-) Prostě koho zaujal popis (nahoře) tak si to přečtěte Jess se tam setká s něým kdo jí na rodinné dovolené chyběl a také pozná přítelkni/přítele táty. Jen do toho!! Tuto knihu napsala známá autorka Sue Limb. Její knihy (všechny) jsou báječné... Tak do toho jdi číst!!


Upíří deníky> Soumrak

26. prosince 2011 v 13:53 | Martula44 |  Article
Ták jakmile tuto knihu dočtu hned jsem dám popis, ale asi tak za měsíc asi nebude čas to číst :-(

čtenářský deník upíří deníky návrat

26. prosince 2011 v 13:52 | Martula44
Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti ze života. Temné síly se jí však nechtějí vzdát a opět po ní natahují své pařáty! Kdo se stane nástrojem temných sil tentokrát? Dokáže se jim Elena ubránit?
Hodnocení Green with EnvyGreen with Envy/ z 5

Elena je sice zpět mezi živými, teda aspoň fyzicky, ale jinak se pohybuje ve svém vlastním světě - nemluví a zpočátku knihy máte pocit, že snad je mentálně postižená. Stefan si hraje na svatého ošetřovatele, učí se číst Eleniny myšlenky, ale na druhou stranu ji nechává pobíhat po pokoji, kde Elenu schovává (bo pro ctihodné občany Fell`s Church by byl zatím šok znovu spatřit Elenu, když pro ně je vlastně mrtvá, že?!), neoblečenou a neupravenou. A Damon, ten hoden své pověsti upíra, vysává cokoli pěkného, živého a ženského pohlaví.
Jinak do Fell`s Church zase směřuje nějaké zlo (jak jinak, vždyť jinak by nebylo o čem psát, že Rolling Eyes ) a nikdo ani Damon, nebo Stefan, nebo Elena (která se ke konci knihy naštěstí zase relativně vrátí do normálu a začne mluvit) nejsou schopni určit, co je to zač. Jenže to "něco" si vybralo právě Damona jako nástroj pro své zločinné úmysly. A kromě zničení městečka Fell`s Church je cílem likvidace i Stefan…


Ostatní> story> Na pustém ostrově 4.část

26. prosince 2011 v 13:25 | Martula44
Než doběhnu na pláž, postava se ztratí. Začíná se stmívat, bojím se té temné noci, ale nakonec stejně usnu. Uprostřed noci mě probudí hlasité vytí, které, jak tipuji, není daleko ode mě a odhadnu správně, než se naději, něco se mi sápe po krku. Začne mi to sát krev. Vysmysknu se omu stvoření a poznám, že je to Ema, ale ne Ema, kterou znám, narostly jí zuby, teda spíš se jí zvětšily špičáky, ztvrdly jí nehty, má červené oči , bledou pleť a tmavé vlasy jako pověstná Samara. Začnu s ní bojovat. Utíkám před ní, sle je rychlejší, stáhne mě na zem aa zaboří své zuby do mého krku. Tentokrát už ji neodtrhnu, nejde to, připadm si unavená a najednou upadnu do bezvědomí.
Když otevřu oči, je ráno a já jsem slabá, přesto se podívám na své ruce a nehty mám je stejné jako Ema. Uvědomím si, so ce stalo, jsem stejná jako ona, proměnila mě ve stejné stvoření, jaké je ona. Je mi jasné, že mezi lidi nemůžu, a i tak je malá pravděpodobnost, že mně tu někdy někdo najde, a tak odcházím do hlubin pralesa.

Autor: Mišší Jurásková
Přepsala: Martula44 (sestra autorky)

Ostatní> story> Na pustém ostrově 3. část

26. prosince 2011 v 13:16 | Martula44
Bez Emy, rodičů, kamarádů, naprosto sama. Kdybych si byla 100% jistá, že jsem tu jediná živá bytost, zbláznila bych se. Slyším nějaké podivné zvuky, které vycházejí z pralesa, ale co se mi může stát? Už teď pro mě život nemá cenu nebo mi to alespoň tak připadá, prozatím. Jsem vyhladovělá , mám žízeň a brzy mi asi začne šplouchat na maják z toho ticha, je to neuvěřitelné, nikdy bych nevěřila, že mi bude chbět hluk, třeba hluk v naší třídě. Jdu se podívat po ostrově a najednou si za jedním eřem všimnu podivné postavy s bledým obličejem, červenýma očima a dlouhými vlasy. Takové vlasy měla Ema, nebo ne? Celá vyděšená začnu utíkat směrem k pobřeží, postava však utíká za mnou. Nikdy jsem neměla takový strach jako teď. Než doběhnu... POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Autor: Mišší Jurásková
Přepsala: Martula44 (sestra autorky)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~