Leden 2012

Sexy snowboarďáci

24. ledna 2012 v 18:50 | Martula44
TVOJE STORY: Sexy snowboarďáci - foto

Letos jsem byla asi opravdu celý rok hodná, protože mi Ježíšek nadělil super lyžovačku bez dozoru rodičů. Jen já, vánoční prázdniny, zasněžené hory a kámošky.
Těšila jsem se jako malá holka. Nemohla jsem tomu uvěřit dokonce ani ve chvíli, kdy jsem s naditou krosnou a lyžemi v ruce stála na nádraží a poslouchala poslední rady starostlivých rodičů. Ale bylo to tak. Za chvíli jsme si to vlakem kodrcaly směr krkonošské velehory.

"Už se fakt těším, loni jsem si sněhu moc neužila," libovala si kamarádka Majka. "No jasně, bude to bomba," přidala se hned Áša. "Ale rozhodně bez kluků," dodala se zamračeným obličejem. Těsně před Vánocemi ji její přítel totiž pustil k vodě.
Přitom spolu byli skoro rok. Téma kluci tedy bylo teď dost ožehavé. Ani Majka neměla na nové lásky pomyšlení, se svým klukem se sice rozešla sama, ale proto, že ho načapala v kině, jak se líbá s jinou. A já? S klukama jsem špatné zkušenosti neměla, protože jsem vlastně s žádným ještě nechodila. Což mě štvalo. Ale kámoškám nešlo odmítnout. A navíc, v našem babinci si zábavy užijeme i tak. VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!!

Super doplňky v Jam Store

24. ledna 2012 v 18:48 | Martula44 |  Article


V obchodě Jam Store (Rybná 2, Praha 1) mají spoustu úžasných doplňků pro holky i kluky!
Do školy, na free-time aktivity, sport nebo školní výlety se skvěle hodí některá z lahví Bobble - má nejen hravý design od Karima Rashida, ale hlavně je možné ji znovu naplnit vodou, která se filtruje přes uhlíkový filtr, takže vydrží dlouho čerstvá. Bobble se vyrábí v několika barvách a velikostech a je k dostání v provedení pro děti i dospělé. Dalším pomocníkem je Snack Sac - praktický sáček na svačinu od americké značky LeSportsac. V prodeji je v mnoha super designech. Určitě si vybereš i z další nabídky LeSportsac. Například do velké tašky Weekender bez problémů naházíš vše potřebné třeba na sport, uvnitř mají praktické přihrádky a navíc se vyrábí v mnoha provedeních. LeSportsac má v nabídce i další tašky a taky praktické doplňky, jako jsou například penál Pencil Case, pouzdro na papírové kapesníčky Tissue Case nebo batoh na záda Basic Backpack.Jam Store se zaměřuje na hravé a praktické designové doplňky, které tě stopro zaujmou!

Pixelky do menu

24. ledna 2012 v 18:36 | Martula44 |  Article
i_0716.gif image by Lowinkaatx62v.gif image by Lowinkakiss.gif image by Lowinkaicon_35.gif image by Saliskothdiamond.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko112.gif image by SaliskoAviso: PERIGO, nível de estresse pessoal altamente elevado!9-5.gif image by Salisko2eulb4i.gif image by Lowinka2i1h3e8.gif image by Lowinka2pqqdtz.gif image by Lowinkaofolkg.gif image by Lowinka2m2esdl.gif image by Lowinkarofl.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskocrown2.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskowing.gif image by Saliskocrown1.gif image by Salisko90_04.gif image by SaliskopixelPixelsBouncing bunnyAbsolutamente sonolentopixelpixelpixelhttp://dl6.glitter-graphics.net/pub/946/946626jgtv1330a2.gif:piiinkie:icon_10.gif image by Saliskoicon_11.gif image by Saliskoicon_12.gif image by Saliskoicon_15.gif image by Saliskoicon_22.gif image by Saliskoicon_23.gif image by Saliskoicon_28.gif image by Saliskoicon_34.gif image by Saliskoicon_37.gif image by Salisko4-2.gif image by Saliskoicon_36.gif image by SaliskothZz.gif image by SaliskothXX.gif image by Saliskothwui.gif image by Saliskothumguck.gif image by Saliskothsnief.gif image by Saliskohttp://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/PiXeLs/th_thnormal2.gifthluvi.gif image by Saliskothlchel.gif image by Saliskothew.gif image by Salisko~~001.gif image by Salisko002.gif image by Saliskohttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/25/2225.gifhttp://img.libimseti.cz/s/!1337!.gifhttp://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/14/14.gifTak teď nevím *50*Sem nějaký zmatený *92*Bang *257*Potlesk *219*kissesPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting:kawaii::srrdce:loveyouuubeekorunasakra
thdiamond.gif image by Salisko24n.gif(118 b)laugh.gif laugh image by soonisneverCoração ocupado2m2esdl.gif image by Lowinka!1123!kissesthinkheart.gif image by SaliskoPixelsi_0714.gif image by Saliskohttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gifPhotobucket - Video and Image Hosting!1118!:hampixelAmo a Pucky, minha cadelapixel:telthblackstar.gif image by Salisko:maslicka:!615!!1128!


:piiinkie:blank.gif picture by SunLucyblink.gif picture by SunLucy:maslicka:korunaPhotobucket - Video and Image Hostingiconredfacemr4.gif image by LowinkaPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingicon_45.gif image by Saliskoherz.gif image by Saliskolol.gif lol image by EnidtaImage Hosted by ImageShack.us:piiinkie:koruna
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~