Únor 2012

Zajetí 5.Díl

26. února 2012 v 9:02 | Marti
Začnu hledat nabíječku na mobil (už e úplně vybitý!) Než ji najdu zapínám počítač. A mám ji!!! JUPÍ (tu nabíječku). Přihlásim se na čet nebere mi to heslo tak to zkouším pořád dokola až si vzpomenu, že jsem si včera heslo měnila a vzpomenu si. Přihlásím se a pak si zapnu facebook. Ve škole máme wifinu a všechny děcka na FB. Tak si píšeme když si mě přidá Martin. Chodí o rok vejš a je to můj IDOL. Tak jsem mu napsala co má za hodinu a najednou sme se nějak dostaly jestly má nějakou holku a já jestly mám nějakýho kluka. No došly jsme k závěru jestly si nedáme rande. Zrovna došla mamka a já se jí optala OK pátek večer 20:00 kino dávají tam horor moc ráda se bojím v náručí pěknýho kluka! Tak je to tutovka!!!! Mám rande! Hned jsem to písla mé nejlepší kámošce zrovna má chemii= strašný učitel. Uvidím dalších 20 lidí k spřátelení všechny jsem si přidala no co psát si s nimi nebudu. Najednou mi napsala jeden chlapík co jsem si ho zrovna přidala: " ahoj kočka nechceš mě udělat po netu?" já ho neignoruju a napíšu: " jasně tak za 10000let jestly počkáš." Odepíše:" rád počkám." BLINK BLINK BLINK došla mě zpráva fotka nahého chlapíka toho kterého jsem neignorovala. Vymažu ho z přátel.

Pokračování příště= ?

Nový zlozvyk: čelenka!!

25. února 2012 v 19:07 | Marti |  Article
Objevila jsem nový zlozvyk ČELENKA. Nějak 2měsíce nosím čelenky a teď mi bez nich culík nedrží. Asi mám novýá problém prtože už kdysi dávo jsem na ní byla závislá zase jsem přestala a teď znovu? Děláte si ze mě legraci? Už tak mám milion zlozvyků například: když stojím mám ruce v kapsách a nohy do kříže :D , když vidím psa musím hned říct ťuťu ňuňu, rupání prstů... OMG je to sice zlozvyk divný, ale bohužel je to zlozvyk... Jaké máte zlozvyky vy?

Zajetí 4.Díl

24. února 2012 v 20:40 | Marti
"Mami můžu na počítač?" zeptám se mamky. "A nebolí tě hlava?" zeptá se zase mamka unavené ségra totiž usla v obyváku kde spává mamka máme 2+1 a tak mluvila ze spaní křičela chrápala dělala všechny možné pazvuky že jsem to slyšela až k nám do pokoje :)....
Náš pokoj je od obyváku hodněhodně daleko.... "Á áááááááááááá!" zakřičí, jelikož uvidím fakticky velikánského pavouka...
Klidně bych snědla myš, ale dejte mi na talíř pavouka a jsem v p*deli....Šak to znáte když někdo kdo se bojí pavouka a zrovna ho uvidí.... "Mami není v mé skříni ta nová podprsenka? Včera jsem ji tam dávala a v mém triku je pavouk fůůůůj!!!!" Zařvu naštvaně ale zároveň klidně. "Ježiši Míša si ji brala a vycpala si prsa." Řekne v klidu mamka."To si těláš legraci.. Že jo...." řeknu "Ne nedělám a je už devět musím do obchodu."odpoví v klidu na to! "Nemůžu stebou?"řeknu." Šak ti bylo zle upaluj do postele dyštak si tam vem počítač, ale do obchoďáku semnou nepůjdeš. Nebo ty si chceš něco koupit?" zeptá se."Ne nechci. Jen sem chtěla jít na vzduch." řeknu......
Pokračování 26.2.2012

Zajetí 3.Díl

23. února 2012 v 5:22 | Marti

Hrozně se bojím že se ten sen stane tak raději simuluji abych nemusel do school sice mamka je celej den doma (vyhodili ji s práce) tak zostanu doma dižtak budu vědět že mám jít raději ven nebo tak něco..... "Mami mě je hrozně blbě." řeknu vážným ale smutným hlasem šak to znáte. "Jak je ti blbě zlatíčko moje sluníčko." samozdřejmě mě musí zase říkat zlatíčko sluníčko. "Chce se mi hrozně blit." a du rychle na wc a a dám si prst do krku a za chvíli zvracím pak spláchnu záchod hned potom si du čistit zuby...."Ty si zvracela?" řekne mamka ale ségra za mě odpoví" Ne to jenom dělala aby nemusela do školy." "Ne mami lže mě je hrozně zle." řeknu tentokrát mi je ale vážně zle a chce se mi blit.... :) ,,Jasně ségra asi tě neznám." řekne ségra když už jde na autobus.... "Tak si lehni a spi." řekne mamka. "Ale mě se nechce spat." řeknu "Jestly ti je blbě tak běž spát."
Pokračování ještě nevím :-)

1.kolo SONB 2012

22. února 2012 v 8:53 | Marti


Velký úklid+ jsem se zbláznila

21. února 2012 v 20:55 | Marti |  Diary
Ahojte lidičky já jsem se snad už UPLNĚ ZBLÁZNILA! Včera večer jsem se díval z okna a byl tam keř který tam je tak 2 roky, dneska ráno jsem se podívala z okna znovu a NEBYL TAM ŽÁDNÝ KEŘ! já jsem se tam pak za pět minut podívala znova a byl tam! OMG sem normální? No teď jsem si vzpoměla, že si musím uklidit CELÝ POKOJ kvůli tomu, že zítra dojede kámoška a bude u nás i spát a pak já pojedu k ní :-). No tak jsem vytáhla lux hadru na prach a dala jsem se do úklidu... Pak jsem vytáhla šuplíky a vyklidila je jenomže pak tam byly takové papírky z těch šuplíků no tak zase lux a zase prach.... Já nevím ale dneska mě asi uplně přeskočilo. Nezapomeňte, že na blogu je nový krásný lay děkuju Daysy :-) a pak přihláška do SONBlog 2012.

XOXO Marti


Past Layouts

21. února 2012 v 20:34 | Marti
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Past Layouts 01

With: zima| By Daysy | Spokojenost 100% | Náhled
Od: 21.2.2012- Do: 9.3.2012
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Past Layouts 02

With: fashion | By: Marti | Spokojenost: 50%| Náhled
Od: 9.3.2012 - Do: ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Past Layouts 03

With: ?| By: ?| Spokojenost: ?%| Náhled
Od: ?- Do: ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Rozcestník- Soutěže!

21. února 2012 v 16:13 | Marti
- Poznávačky (klik)
- Bleskovky (klik)
- SONBlog (klik)
- SONCelebrita (klik)
- Ostatní (klik)
- Párty (klik)

Gumové náramky

21. února 2012 v 12:10 | Marti |  Article
Znáte takové ty gumové náramky? Doma jich mám tak třicet na fotkách jich je bohužel jenom 15. Tyto náramky se snažím vždycky mít na sobě.... A co vy jaké doplňky nosíte nejčastěji??? P.S. fotky kopíruj jedině se zdrojem: Marti (<- odkaz :-) )

XOXO Marti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~