Duben 2012

Když (ne)fotím| Já sestra a kamarádky

30. dubna 2012 v 20:14 | Marti |  Photos
Tato fotka je sice z léta 2011, ale dám ji do roku 2012 protože se mi líbí :-). Fotku jsem sice nefotila já, ale to taky nevadí :D já sem ta která ukazuje mír :D má sestra je ta vedle mě s mikinou a ty dvě? To jsou kámošky v utajení :D


Jednorázová nedopsaná povídka: Skoro letní láska

30. dubna 2012 v 19:52 | Marti
Prohrabovala jsem se papíry když v tom sem našla příběh , který sem minulý rok psala na zadaná slova.

Slova zněly: pes, auto, pršet, 5, zima, léto, zmrzlina, škola, vidět, procházka.
- já vím slov je sice málo, ale bylo to před rokem!

No a jak to dopadlo??? TAKTO:

Už bylo 5 hodin, když začalo pršet. Bylo sice skoro léto, ale vůbec to tak nevypadalo, protože venku byla strašná zima. Domů ze školy jsem jela mím vlastním autem. Pořád nemůžu uvěřit, že vlastním. Než jsem vyjela domů takjsem si v autě snědla karamelovou zmrzlinu. To byla, ale mňamka! Věděla jsem sice, že v 6 hodin se mám setkat na procházce s Jakubem a jeho zlatým psem. Ale nevypadalo to, že se za hodinu sejdeme na nějaké procházce. Byla zima pršelo a vůbec se mi nechtělo, ale Jakuba jsem už chtěla vidět! Jedu dál cestou a uvidím stopaře. Říkám si, že nezastavím, ale rozhodnu se, že udělám dobrý skutek. Zastavím auto a stopař vleze do auta celý mokrý. Podívám se na stopaře a najednou ho poznám vždyť to je Jakub! Byla jsem tak šťastná, že ho zase vidím. Pozvala jsem ho k sobě do bytu ať se usuší když je celý mokrý.

A co bylo dál??? Nechám na vás holky/kluci! Chci vidět jakou fantaziii máte a jak si přejete aby to dopadlo! Tak vaše nápady pište do komentářů jestli nějaké budou.

Upozornění: Příběh je smyšlený. Jakkákoli podobnost se skutečnými příběhy je čistě náhodná s nejedná se o autorčin (můj) záměr.

Také můžete psát jak se vám to líbilo a jestli takovéto články vás bůdou zajímat.

Co vy na TO! 2.díl téma- Kouříte?

26. dubna 2012 v 17:11 | Marti
Ahojte sice trochu opozděně, ale přece jen TADY! 2.díl Co vy na TO! je tady a tentokrát tu máte téma kouříte? Jo a ještě jste si mohli všoimnout, že Co vy na TO! má nové logo a už ho měnit nebudu!

Já osobně jsem to už hodněkrát zkoušela a vůbec nechápu co vás na tom uklidňuje a chtná FUJ. Na kouření mám své názory!

Dopadlo to tak:

ANO-3
NE-6+ já= 7


Dnes byl rodičák aneb když se to doma nedá vydržet!

24. dubna 2012 v 20:58 | Marti |  Diary
Ahojte moc se VÁM omlouvám, že poslední dny jso zápisky furt to samé a to do jedné rubriky DIARY. Ale když já nemám nějak myšlenky ani čas na pořádný článek. Včera jsem ani nebyla na PC.

Dnes jsem přemluvila sestřičku aby mě asponň na 10minutek pustila na počítač. No tak jak vás asi napadlo tak mě pustila.

V poslední době je vše na prd. No a ještě mě scházel dnešní rodičák!!!! No bezva dávalo se vysvědčení a mám jednu trojku(z přírazu) asi z 16 předmětů né a matka, že jestli budu mít na konci roku trojku na výzo tak, že na žádnej tábor NEPOJEDU. Z kamarádkou sme se domluvily, že bysme jely na tábor.... No fan takže mám napánováno, že po zbytek roku budu dělat to co mě "nejvíc baví" učit se. OMG ten příraz je taká hovadina a to se ještě neučíme o šutroch! Kdyby sme měli alespoň nějakou záživnou učitelku. Někdy fakt tam SPÍM. A to doslova v hodinách si čtu píšu zápisek a kreslím.... Už sem se také za těch sedm let NAUČILA spát s otevřenýma očima a přitom vědět o čem ten učittel MLUVÍ.

NJN ve škole se přeci jen možná naučíte něco kromě námi známé věty: "Na záchod se chodío přestávce, no jo tak běž." Tuto větu myslím zná každý.

Jak jste se dnes tedy měly VY? Doufám, že ste taky neměly třídní schůzky a mamka vám pak nenadávala :-)

P.S. Možná, že mou kamarádku uvidíte v ČeskoSlovesko má talent! Bude tam zpívat.

Uklízení a učení

22. dubna 2012 v 20:28 | Marti |  Diary
Nenapadlo mě žádný téma na článek tak vydám zase zápisek do deníčku..... Stále se mi NECHCE udělat 2.díl CO VY NA TO!.... Na blog plánuji dát videoprůvodce a to co nosím v aktovce, ale jak říkám nemám nějak ČAS, ale SNAD zítra bude, ale neslibuji vám to na 100%.

Tak dnes jsem se vzbudila asi v 7:30 a tak jsem si četla, pak se mi ale začalo chít SPÁT. Tak jsem odložila knížku a USLA. Ráno mě obudil štěkot psů (venku). Bylo už 8:30 tak jsem se oblékla a šla se nasnídat. Dívala jsem se na televizu. Když byla reklama tak na mě mamka promluvila (já to píšu ja román :D) "běž zavolat taťkovi jestli ti přispěje na ten tábor" (s kamarádkou jsme se bavili, že o prázkách bysme jeli na tábor). No tak jsem poslechla mamku a šla zavolat tátovi no a bla bla bla.

Pak jsem uklízala CELÝ pokoj. Vyházela jsem tolik krámů a dalšího....

Pak jsem se NACHYSTALA do školy. Učila jsem se na nějaké ty písemky, které asi budeme psát přes týden. No samozřejmě, že nic NEUMÍM!

Nějak mě už ani nenapadá co dál psát kromě toho, že na blogu je nový design a že přes týden asi nebude MOC článků asi tak jak DNES a včera. Já nevím v poslední době SEM nikdo moc nechodí. A já nemám už nápady no uznejte blog bude mít SKORO 4 ROKY! Začínám uvažovat že dám nějaký 1měsíc pauzu anebo, že rozjedu NOVÝ blog který bude zajímavější a jak bude nový tak bude "známější". Nevím, ale chtěla bych VÁS poprosit abyste chodili na můj BLOG a komentovali ČLÁNKY.

XOXO Marti


Vše se HROUTÍ....

21. dubna 2012 v 18:17 | Marti |  Diary
loadingAhojte..... já sem tady pečená vařená a čekám na nové komentáře a vy??? NIC. Já jsem smutná, že na blog nechodí ani jeden človíček. Mrzí mě to, protože se snažím aby se vám to tu LÍBILO. Ale co vždyť je to JEDNO ne?? Nevím jak vám, ale mě to štve! Já navštěvuji CIZÍ blogy a ráda se tam vracím, ale skoro nikdy mi neodpovídají a za týdn stále nic.... Moc mě to mrzáí, copak vás by to NEMRZELO? Já se tady s tímto SERU.... jasně blog mě baví, nedělám to z povinosti, ale někdy bych si přála abych byl někdo kdo to ocení.... Teď před asi 15-20minutami došla mamka do pokojíku a řekla, že Honza (otčím) jí psal, že se Ronnie (náš pejsánek) ZTRATIL!!!!!! Slyším ho štěkat, vidím ho vedle sebe.... jasně je to teprve už tak 20 minut, ale já mám strach. Už tu bude mít o prázdninách 2 roky takže má život před sebou a teď tu není já nevím. Ani envím proč vám TOHLE píšu když si to stejně nikdo nepřečte. Jestli se nenajde tak SVĚT nemá smysl a můj život také NE. A tentokrát už to myslím vážně.

P.S. Před vydáním TOHOTO článku Ronnie došel domů..... asi mě má někdo RÁD.


S láskou Marti


2.díl Co vy na TO! Bude již zítra

19. dubna 2012 v 20:25 | Marti

Zítřejší díl Co vy na TO! Ve druhém díle jsem se ptala "Kouříte?" Jak to dopadlo?? Jak kolemjdoucí reagovali? Musím vám přiznat není lehké to ze všech vymáčkonout.
A co VY? Odpovídat můžete na mail: Martinka.juraskova@seznam.cz , nebo do komentářů a JÁ vás zítra přidám do článku!

Tak se mějte XOXO Marti!


Konečně zápisek?

18. dubna 2012 v 18:39 | Marti |  Diary
Po dlouhé době zase píši do "blogového deníčku".

Dneska to bylo celkem fajné ve fyzice sme sice psali písemku na jakýsi tlak nebo tak cosi a byli tam 3příklady né a 1. mám dobře 3. asi taky a 2. sem uplně posrala... takový tip příkladů sme se totiž neučili no toš su zvědavá jak to dopadne!

Pak byl tělák né a hráli sme florbal (kluci byli venku a my sme to tam rozbalily!) No a teď jak sme hráli né tak kamarádka Lidka je tak nebezpečná s tou hojkejkou bo florbalkou nebo co to je (já v tom rozdíl nevidím) mlázgla mě s ňou 2x na stejné místo do nohy a pak sem byla uplně těsně naproti ní né a do té samé nohyy mě ještě mrdla ten balónek. Nejhorší na tom bylo, že jsem se musela RYCHLE vzpamatovat a běžet aby ná medali GÓL!!! No nakonec sme prohrály, ale to mě nevadí protože já jsem klidná!!!

Jo a ještě mám debilní rýmu takže za dnešek jsem posmrkala 6-7 balíčků kapesníků.

Tak se mějte duse čučet na ULICI pak si uklidím a půjdu se dívat na PRVNÍ KROK! Sou (takže) se mějte pěkně!

A jak ste se měli VY?

XOXO MARTI


Vyhodnocení SONB 2012

17. dubna 2012 v 19:29 | Marti
1.místo získává SONNULKA Web


2.místo získává LADY BLUE Web


3.místo získává MARKÝTKA Web


Co vy na TO! 1.díl téma- Oheň

17. dubna 2012 v 18:33 | Marti

V prvním díle jsem se zaměřila na OHEŇ... ptala jsem se: "Hořelo u vás někdy?"

(adminka) blogu za sebe říkám, že u nás hořelo jen jednou a to když mamka zapomněla zhasnout svíčku a HODNĚ hořela no, ale naštěstí se jen trochu spálil stůl!

Na dané TÉMA odpovídejte prosím do kemntářů! (Jestli odpovíte s blogem tak vám připíšu i blog!)

(více v celém článku!)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~