Červen 2012

Balení a nudění

30. června 2012 v 11:47 | Marti
fotka z blogu: http://fame-fashion.blog.cz/

Zdravím
jelikož zítra odjíždím na tábor (články jsou přednastavené) tak se musím balit. Doma to vypadá jak po výbuchu sopky! Včera jsem natočila videoprůvodce, ale ještě není ani v počítači a už ho asi natočím znovu jak dojedu z tábora a rovnouna náš nový foťák (je sice, nový, ale značka stejná). No tak a při tom balení to vypadá "kde mám plavky, bože kde jsou?" hledám je půl hodiny a pak si vzpomenu, že jsou zbalené :D :D

budu muset končit, protože chci sjít ještě dnes ven. Tak to musím co nejdříve zbalit :D A co jste vůbec k výzu dostali? Včera jsem se zapomněla zeptat :D já jsem zatím dostala od mamky novou lampičku, a od prodavačky v hračkářství (jak jsem si byla koupit zuby a krev na tábor) jsem dostala přívěšek na klíče v hodnotě 50kč (zadarmo :D) Jsem kámošce pak volala, že ještě že jsem včera neměla peníze ještě jsem si na tom vydělala :D :D

Tak se mějte čauký..... Vaše Marti :-*


Co bylo na výzo a jak jste byli oblečení?

29. června 2012 v 14:28 | Marti |  Article

Zdravím XP
já do té školy chci i chodut, dnes jsem si uvědomila, že máme ve třídě super lidi na pokec a na hry. Nikdy jsem se s nimi tak nepobavila, ale co zjistila jsem to a mám ještě dva roky do devítky tak toho využiju :D

Každý, kdo mi lichotí, je mým nepřítelem. Každý, kdo mne kritizuje, je mým učitelem.- čínské přísloví

Dnes jsem se na to celkem vyflákla a oblékla jsem si nové kraťase (takové ty kvítkové co jsem dávala na blog) a bílé tričko s potiskem, šedé boty a kabelku co mi pletla nevlastní prababička :-)

Kdyby nebe vyslyšelo dětské modlitby, nezůstal by naživu ani jeden učitel.

Holky říkaly, že vypadám dobře a že jsem se na to ani náhodou nevyflákla (oni v šatech a já v kraťasech :D) ještě jedna kámoška se na to celkem vyprdla a oblékla si sukni a tričko se třpytky (to triko si dávat neměla, byla od těch třpytek celá špinavá i na obličei :D a já od ní také :D).

Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš ty sám.

Na vysvědčení jsem měla známky fajné jen 4 dvojky! a pak asi 12 jedniček :D Dvojky byly z občanky, přírazu, fyziky a zemáku a jedničky s dalších předmětů :D. Z naší třídy, tedy z 23 lidí, mělo vyznamenání 7lidí (z nich jedna holka měla samé jedničky! a já mám také vyznamenání :D). V béčku mělo sice více lidí vyznamenání, ale nikdo neměl samé jedničky a jedna holka od nich propadla (má tři pětky ani ji nedovilili dělat opravky).

Non schoale sed vitae discimus.
- Neučíme se pro školu, ale pro život.

Co bylo na výzo u vás? A jak jste se oblékly holky?

Na probrání! A na depku z vysvědčení :D

29. června 2012 v 6:00 | Marti
Zdravím tak konečně dnes dostaneme vysvědčení a jako povzbuzení? No samozřejmě fotky kluků! Tak jaký je nejhezčí? Více fotek v celém článku!






















" Gentleman je člověk, který nikdy neraní city druhého neúmyslně. "



Co vás čeká za články na blogu?

28. června 2012 v 16:51 | Marti
Zdravím... tak tady máte přehled článků co vás čekají na blogu jak budu na táboře, ale ještě nějaké přidám takže jich bude více.... snad se líbí nadpisy a zaujali vás a blog navštívíte i v mé nepřítomnosti :-


Fotím 2012| pastelky

28. června 2012 v 14:00 | Marti |  Photos
Ahoj! No co dodat prostě fotka pastelek kterou jsem fotila kámošky foťákem!

pastelky

Sportovní den aneb když se sedmák dozví, že šesťačky jsou namyšlené....

27. června 2012 v 20:20 | Marti |  Diary

Ahojky! Dnes byl ve škole sportovní den a naše třída (7.A) a 7.B plus šesťáci jsme proti sobě hrály (jen holky) přehazku. No tak jsme jako rvní hráli se šesťačkama a pak bez přestávky s béčkem no a béčko pak s přestávkou s šesťákama. Tak fajn toto se bere, jenže šesťačky když vybíjeli tak do hlavy!

Dřív jsem byl strašně namyšlený, ale teď už jsem bez chyby.

Když vás vybily do hlavy tak se ty krá*y ani neomluvily a jen se tomu smály. S béčkem jsme se nadrali a dávali jsme jim rany.... Pak to bylo furt nerozhodně a tak učitel vymyslel novou HRU. Na lavičku dal 7 medicimbálů (nebo jak se to píše) a do jedné skupiny 8 tenisáků a ať se do toho trefíme. Šesťáci se tam trefili 2x a z naší třídy jen já a z béčka taky 2x no a pak si dalo béčko se šestkou rozstřel a šesťáci vyhrály.

Chceš-li obhájit autoritu, musíš vědět třikrát tolik jako tvůj odpůrce.- František Palacký

Jak jsem šla po městě tak jsem dvě potkala a ta jedna uplně trapně, že: "Vyhrály jsme, vyhrály."
a já "nečestně"
a ona "jak nečestně?"
a zase já :D "kdybysme byli taky do hlavy tak bysme musely vlat každých 5minut záchranku".
A ta šesťačka (Michala) úplně odešla :D

Autorita, nikoliv pravda, dělá zákon.- Latinské přísloví

No teď jsem byla venku a zrovna mám na sobě rovnátka (na noc) krteré musím asi měsíc nosit 90hodin týdně takže tolik hoin fakt nespím :-( V něděli ani nenapíši (články budou asi snad články přednastavené) jedu totiž na tábor!

Jak jste se mměli vy?

Pokračování, ale fotky!

25. června 2012 v 13:10 | Marti |  Photos
Pokračuji v článku, který naletnete TADY!


Mé staré já je zpět! Anebkdyž vám sundají rovnátka...

25. června 2012 v 12:50 | Marti |  Diary
Zdravím!
Na konci článku najdete fotky předtím a po! Ano nadpis je pravda, v osm hodin jsem byla obědnaná k ortodentovi a ten mi sundal rovnátka! Zítra tam budu muset znovu (aspoň vyklouznu ze školy dřív, ale domů dojdu později!), pro nové- na noc, už jsem je měla a celkem jsem je nenosila, ale teď je nosit budu!

Jak to probíhalo? Ani nevím prostě mě sundal drátek (který se mění asi jednou za měsíc, takže nic nového) pak prstýnky, a nakonec vzal jakousi věciču a začal mě bouchat do zubů (mohl si vzít radši kladivo!) no a to bolelo! tím odstranil zámky, pak trochu očistuil lepidlo ze zubů a bylo pak jen otisky na nové rovnátka budou zítra (vybrala jsem si barvu modrou a červenou, předtím jsem měla jen červený :-))! Ale mocmocmoc mi chybí (rovnátka). Mám teď v puse volné místo! Zuby jsou hladké a asi 6měsíců bude trvat než všechno lepidlo (cement) ze zubů dostanu'!

Pak jsme šli s mamkou do Kauflandu kde sme ztrávily asi půl hodiny (mamka se do toho vžila :D). A pak jsme šli kupovat nějaké věcico mi chybí na tábor (pojedu 1.7.- ?.7.) Notak máme baterky do baterky :D, kraťase (ty jsem nepotřebovala, ale co už :D), gumáky, tablety do "čističky rovnátek" ,a chtěla jsem ještě tepláky, ale nějak jsme je nenašli!

A nakonec jsme šli do cestovní kanceláře, a tam nám poradili kam jet a jak jet na dovolenou. No a že bychom asi jeli do Chorvatska (místo přesné vám nečeknu!). Jenomže mamka tam moc jet nechce, že už jsme tam před asi 3lety byli. A já na to:"No aspoň tam nebudem chodit po památkách, ale lehnem si u moře." A mamka mě zdrabala :D

Asi v úterý, středu a čtvrtek budu točit videa -> ségra je pryč na výletě :D musím využít volný pokojík :D No tak jestli chcete nějaké video tak natočím, ale napište sem do komentářů o jaké video se jedná. Fotky toho co jsem si dnes koupila budou, ale v dalším článku v tomto článku budou fotky mne s rovnátkami a teď (tedy bez rovnátek).....

S rovnátkami (focené v noci mobilem!):


Bez rovnátek (focené mobilem ve dne!)


Co nosím v aktovce!

24. června 2012 v 21:26 | Marti

Táák ahoj! článek je jen o tom, že video o tom co nosím v aktovce bude až v září 2012!!! Teď v létě nic moc nenatočím XP


XOXO Marti


Vyhodnocení 1.kontroly AFFS

24. června 2012 v 19:22 | Marti
Ahojky!

Od 15.6. jsem vám dávala šanci se zapsat a zůstat v mém seznamu AFFS. Z 8 lidí se zapsali jen 3. Jelikož kontrola bude vždy tajná tak se ani nedivím, že se všichni nezapsali! Myslela jsem, že když vám to všude napíšu tak si toho všimnete! Naštvali jste mě! Jasně také vás nějak nenavštěvuji, ale proč asi? Nemám na co odpovídat. Tak to zkuste za rok nebo dva jestli máte ještě pořád zájem!

Zůstávají:

http:// Charlott
http:// Ænag
http:// Muchachita

a http:// Kristin (dělám výjmku blog mám moc ráda!)

Mažu:

http:// japonsky-dum
http:// karamelovna
http:// belindas-daily
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~