Září 2012

Nasávaj ten dym- H16 :DD aneb prostě jsem trdolo

30. září 2012 v 11:49 | Marti
Zdravím,
takže v poslední době se mě líbí (hl. teda rým) písnička Nasávaj ten dym. Jojo sem trdlo nekouřím ani nehulím a poslouchám takové písničky :D a přitom kouření i hulení celkem odsuzuji, ale je to každého věc samozřejmě... No v poslední době poslouchám písniřky kde se rapuje :D No je to hlavně asi i jednomu klukovi, který to poslouchá a mě se děsně líbí :))

Jen taková malá informace o blogu: Slibovala jsem vám nějaký deníček, ale já nevím nechce se mě psát, protože ani nevím jak to mám napsat... takže nic asi slibovat raději nebudu abyste pak nebyli zklamaní, ale jak nněkdy budu mít náladu tak vám musím udělat článek Novinky a nákupy září 2012.... budou to jenom fotky ve videu :)) Neščekejte mě tam mluvit nebo tak, protože ta ségry řečo které jsem vám psala mě fakt dostala... a myslím, že měla pravdu... Tak to bylo malé info a vychutnávejte si zbyte článku :D

Ale nějaké ty texty jsou fakt mazané hlavně...
Nasávaj ten dym či už je to,
ciga, fajga alebo bongo,
nikdy nedofajčíme dokud není pytlík prázdný,
chalani vy ste blázn!
:DD Prostě žerůůů :DDD

Tak jesli si písničku chcete poslechnout tak tady ji máte :D


Rozhovory| zRzQa

29. září 2012 v 8:30 | Marti

Ahoj,
je tady další rozhovor a tentokrát s mojí oblíbenou blogerkou zRzQou (blog). Doufám, že se bude líbit. Jsem moc ráda, že odepsala :)) Ták více otázk v celém článku :))

1. Jak dlouho máš blog?
Blog mám skoro už pět let.

2. Jak jsi došla na svou přezdívku?
Prostě jsem to odvodila od názvu blogu a lehce poupravila. Ale svou přezdívku nemám moc ráda.

3. Chceš přes blog něc dokázet?
Blog je prostě můj koníček, už tak jsem dosáhla velmi vysoké návštěvnosti. Jsem spokojená.Den české státosti

28. září 2012 v 13:37 | Marti |  Article

Zdravím,
ano dnes máme Den české státnosti a teď trochu na toto téma...

Den české státnosti

je český státní svátek, který připadá na 28. září, neboť toho dne byl svým bratrem zabit český kníže sv. Václav.Původní poslanecký návrh zákona o státních svátcích s ním nepočítal.

Vznik svátku


Co je to vlastně epilepsie?

27. září 2012 v 16:47 | Marti |  Article

Zdravím!
Dlouho tady nebyl nějaký článek, o nějaké nemoci nebo tak. Tak jsem se rozhodla, že článek bude o EPOLEPSII. Protože bratránek ji má tak jsem vás chtěla jen informovat o tom co to vlastně je (jedna starší fotka s bratránkem a sestrou a mamkou na konci článku) Více v celém článku...

Péče o tělo 1.část

26. září 2012 v 17:30 | Marti
Ahojte!
Mám tady pro vás další část z naší rubriky BABABOOK. Doufám, že i tento díl tě zaujme a bude se ti líbit... Více článku pod perexem. A další díl už se plánuje :))

Rozhovory| Michaela Vančurová

26. září 2012 v 16:44 | Marti

Zdravím, mám tady pro vás 1. rozhovor a to s Michaelou Vančurovou, nebo také Lady Vanilkou :)) Doufám, že se rozhovor bude líbit. LV nepatří k mím nejoblíbenějším blogerkám, ale spostě z vás se rádo na její blog podívá tak jsem se rozhodla, proč neudělat rozhovor s ní :)) Všechny otázky v celém článku:

1. Kdy jsi založila blog?
Před třemi roky.

2. Měla jsi někdy chvíli kdy jsi blog chtěla smazat? Proč?
Ano, chtěla. Kvůli nedostatku času nebo odpůrcům. Ale teď vím, že blog ke mě prostě patří!

3. Proč jsi si založila blog?
Abych utekla z reality.


Jen takové malé ohlášení :))

25. září 2012 v 21:50 | Marti
Zdravím,
zítra snad napíšu nějaký článek o dnešku :)) stalo se toho celkem dost a byla jsem v DM a Rossmanovi (nebo jak se to píše :D) takže napíšu i co jsem si koupila+ bude asi i fotka bundy, protože NEBUDU TOČIT ŽÁDNÉ VIDEA. Jen udělám vždycky najaký sestřih fotek a dám to do vide :))

Videa jako videoprvůvodce, videoodpovědi a tak točit nebudu, nedávno mě sestra promluvila do duše a to tak, že přišla na ty moje videa, naštěstí se jí nechtěla zobrazit a já je mezitím stihla smazat... pak mě říkala, ať se na ta videa vykašlu, že je to jedno. Má pravdu pak si mě ještě nějakej pedofil vyhledá :D Né, ale fakt je mě to líto, ale doufám, že mě chápete :))

Zítra píšeme písemku z příazu.... no teda jen já a nějaké děcka, protože sem minule chyběla :D A prostě to neumím, máme na příraz úplně blbou učitelku...

XOXO YOUR MARTI


BOYS 4.část

25. září 2012 v 6:50 | Marti
Zdravím :))
Mám tady dámy pro vás zase něco na probrání :) Ták který je ten nejhezčí? Více fotek pod perexem!


TopList 17.9.-23.9.2012

24. září 2012 v 17:11 | Marti
Zdravím, tak dneska jak jsem si otevřela mail tak tam na mě čekala milá zpráva :)) Každý týden to vypadá s návštěvností úžasně jasně není to nějak extra moc, ale mě to stačí jsem ráda, že sem chodíte a blog navštěvujete :)) a teď se s vámi podělím o návštěvnost za minulý týden... Největší návštěvnost byla ve středu a a pak v neděli. Moc děkuji :)

Pondělí: 38
Úterý: 30
Streda: 48
Čtvrtek: 36
Pátek: 26
Sobota: 35
Neděle: 43

Celkem: 256 lídí

Nová rubrika: Rozhovory

24. září 2012 v 15:24 | Marti
Na blogu jste si mohly všimnout nové rubriky a to s názvem Rozhovory. Rozhodla jsem se, že se ozvu pár známím blogerkám a udělám s němi rozhovor a ten pak zveřejním :)) Takže snad se budou líbit.
- Už jsem se pár blogerkám ozvala, takže jakmile mi odpoví tak určitě rozhovor zveřejním :))
- Kdyby jste měly nápad s jakou blogerkou mám udělat rozhovor, tak napiš buď komentář, nebo se ozvi na mail nebo na skype (v menu)
XOXO YOUR MARTI
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~