Září 2012

Babička, nákupy a prostě den jako každá neděle!

23. září 2012 v 16:28 | Marti |  Diary

Ahojte,
takže už jsem doma a jsem i ráda :)) Dnešní den byl velmi pohodový a zábavný :DD Když to tak řeknu :). Ráno jsem se probudila a věděla jak dnešek bude probíhat.... ovšem nastala změna... K babičce nepojedeš oznámila mě mamka ráno. Tak jsem se tedy otočila a spala dál. Asi za 10 minut mě budila ať vstanu a nachystám se, že tedy pojedu.... Nachystala jsem se a jely jsme. Jelikož je to babička z "velkého" města (není nějaké velké, ale jsou tam úžasné obchody s hadrama :D) tak jsme se chvíli stavily ve městě a s mamkou jsme navštívili obchody jako Takko, Gate, New Yourker a ještě jakýsi obchůdek kde byli úžasné bundy, ale vůbec nevím jak se jmenoval :/. Více v celém článku...

Zítra začíná zase škola...

23. září 2012 v 9:03 | Marti |  Diary


Zdravím :)),
jelikož je neděle tak zítra bude pondělí... a opět to začne. Ovšem já budu mít zase práce, samé dopisování atd. Dneska pojedeme k babičce na oběd. No pak vám to všechno ještě popíšu. Do školy se mě vůbec nechce, ale ještě nevím vůbec jistě jestli tam půjdu, ale vypadá to že jo. No takže celý týden budu dopisovat sešity a dohánět učivo, a ještě k tomu jsem zmeškala Vstupní písemky, sice se nedopisují, ale těšila jsem se, že třeba z matiky dostanu jedničku :/

Sen je součástí našeho soukromí. Je cosi zvláštního v tom, sdílet své soukromí s lidmi, které milujeme. Je to pouze další způsob, jak se dát druhým poznat.

No nic asi budu končit, snad dneska nachystám nějaké články na tento týden, aspoň 5 jich chci nachystat a ještě budu určitě doplňovat jako normálně :)) Tak se mějte a zítra hodně štěstí .)

Každý hlupák dovede hájit své omyly. Když však své chyby uznáte, cítíte se povzneseni a máte velikánskou radost.

Píšu jakdby jsem se dneska ještě neměla ozvát :DD

XOXO YOUR MARTI


Že bych zase začala znova?

22. září 2012 v 13:57 | Marti

Zdravím,
táák chci se zeptat jestli mám začít točit videoodpovědi. Podle toho kolik bude zájemců tak začnu točit :) Jestli souhlasíte tak připište rovnou i otázku :)) Ráda bych je začla točit odznova třeba jednou měsíčně, ale to záleží na tom kolik budete psát otázek :)

XOXO YOUR MARTI


Brusle co jednou snad budu mít!

22. září 2012 v 13:29 | Marti

Ahojte,
tady je ukázka bruslí, které jsou určeny hlavně do skateparků... Ano samozřejmě bych si vybrala jné, ale jde o to, že mají 4kolečka. Mezi 2. a 3. kolečkem je mezera.... mezera je na zaháknutí na rampě abyste nespadly. Nemají brzdu, jo je to na nic bez brzdy, ale s brzdou na rampě můžete hodit hubu (už se mě párkrát stalo). Ovšem když nemáte kam uhnout (to v některých případech taky je) tak se vám brzda náramě hodí. No co nebudu zdržoat a tady je fotka!


Kam ta mládež spěje?

21. září 2012 v 14:24 | Marti |  Article
Ahojte,
tak dnešní článek je inspirovaný několika videi, které jsem dnes shlédla na youtobku. Ano vím sama jsem tak stará jak ony, ale chováním jsme úplně odlišné. Jak dvanáctiletá holka může na sobě mít make-up, pudr, tvářenku, stíny, tužku na oči, řasenku, rtěnku, tužku na rty? Vždyť tímto líčením si úplně kazí obličej. Ano samozřejmě i já se maluji, ale rozhodně na sebe nepatlám make-up a rtěnky. Více článku pod PEREXEM!


Skate hážu za hlavu, brusle jdou do předu!

20. září 2012 v 6:22 | Marti

Zdravím,
ano, je to tak. Nadpis nikdy nelže. No, ale nikdy nehovor nikdy. Tákže skate odkládám, možná na další prázdniny teď se chci plně věnovat mé lásce bruslím. Na našem oblíbeném skateparku sjedu všechny venkovní rampy takže v pohodě no ovšem v hale už to bude větší broblém, tam si ještě tak moc netroufám. Jasné něco tam sjedu a něco vyjedu, ale teda nic moc. Více v celém článku...

Meme Komiksy 0.4

19. září 2012 v 13:58 | Marti
Mám tady pro vás pár komiksů, doufám, že se budou líbit. Mě se nejvíce líbí asi ten první :DD No proto je vlastně i první :D No více komiksů pod PEREXEM!


OSTATNÍ

18. září 2012 v 12:27 | Marti
Tumblr_m5bodahjlh1rxqu4jo1_500_large
----

Nenapsaný včerejší článek

18. září 2012 v 11:57 | Marti |  Diary

Čaute!
Tak tento článek jsem vám slíbila, že bude sice už včera, ale nějak sem zapomněla.

Takže kde začít? Asi úplně od začátku co? Ve čtvrtek jsem začala pokašlávat, protožemě zřejmě moje milá sestřička nakazila no co po škole jsem byla doma a na počítači, no co nebylo mě dobře a ven se mě nechtělo xD. No v pátek jsem šla do školy a po škole jsem se zbalila a na celý víkend jela k tátovi. Jenomže sem byla domluvená s děckama, že půjdu ještě ven. Jakmile jsme došli všichni na dané místo tak jsem se dozvěděla, že budeme hrát tenis (no juá a tenis? nikdy jsem ho předtím nehrála :D) Jelikož je tenisové hřiště asi 5minut chůzí od taťkového baráku rozhodla jsem se, že si zanesu věci a pak je dojdu. S kámoškou (Sárou) jsem tenis nikdy ještě nehrály a tak jsme se jen dívaly. Pak dvě kámošky (Míša a Zuzka) řekly ať si to deme aspoň zkusit, daly nám rakety a my rály proti kámošovi (Martinovi) No jako mě to celkem šlo :D skoro pokaždé jsem se do balónu trefila :D Více článku pod PEREXEM!

Cheeks-funny-kid-favim.com-238743_large

Novinka o mém zdraví...

16. září 2012 v 18:42 | Marti |  Diary
Zdravím,
tak první novinka je že jsem nachlazená a zítra asi nepůjdu do školy (měla jsem i zvýšenou teplotu) no a mamka mě povolila jít na počítač, ale jen tak na pět minutek, tak jsem si vzala jako povinnost oznámit vám důvod neaktivity, no snad mě zítra bude lépe a já vám napíšu více :)) Takže zítra bude více info. Asi si to du sepsat už teď abych na nic nezapoměla a jestli teda budu doma tak snad přednastavím články aby tady každý den něco bylo :))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~