Leden 2013

Hadí tanec, český film

29. ledna 2013 v 16:10 | Marti |  Article
Čaute :)
právě jsem se dodívala na jeden film "Hadí tanec" je to o domácím násilí. Je to český film. Film je z roku 2005 a jedná se o film, který bych zařadila do kategorie drama. Musím uznat, že mě se film moc líbil. Nemám násilí moc ráda, ale nějak se to zvládnout dá :)

Na jaře roku 2004 natočila Česká televize další díl cyklu Oběti. Po dílech Přepadení, Znásilnění, Svědek a Jiný člověk, je to tedy pátý díl tohoto volného cyklu. Tentokrát je tématem násilí v rodině. Od psychického nátlaku až po fyzické týrání. Příběh, do kterého vstoupíme, není ojedinělý. Olga (Ivana Chýlková) vystudovala vysokou školu a mohla zahájit úspěšnou kariéru. Trpěla však tím, že o ni nebyl "zájem", a tak si ve svých sedmadvaceti letech vzala o dvacet let staršího Vladimíra, muže s podstatně nižším vzděláním než má ona (Alois Švehlík). Namísto toho, aby se věnovala kariéře překladatelky či tlumočnice, zůstala doma, starala se o domácnost a výchovu tří dětí (v době, kdy začíná náš příběh, žije Olga s Vladimírem už 15 let). Stala se z ní pouhá služka, od které se očekává poslušnost a stoprocentní péče o domácnost bez nároku na jakékoli uznání a vděk. Náhodné setkání s Evou (Janka Šteindlerová), bývalou kolegyní z vysokoškolských studií, ji přivede zpět mezi lidi. Olze se otevřou oči a už nechce žít, jak žila..... (více v celém článku ;))


Návštěvnost za minulý týden (21.1. 2013 - 27.1. 2013)

28. ledna 2013 v 18:19 | Marti
Zdravím :)
máme tady toplist za minulý týden, moc děkuju, že na můj blog chodíte a čtete články, ovšem by mě moc potěšilo kdybyste více komentovali abych věděla, že vás to opravdu zajímá a tak ... :) Takže moc děkuju a čaute :) MARTI =)

Návštěvnost za minulý týden (21.1. 2013 - 27.1. 2013) je:
Pondělí: 44
Úterý: 41
Středa: 41
Čtvrtek: 42
Pátek: 48
Sobota: 43
Neděle: 46

Celkem: 305


Tumblr_mco7w7fqla1rplkxbo1_500_large

The sims pro android

27. ledna 2013 v 16:54 | Marti |  Article
Zdravím!
Holky, moc ráda byc si stáhla The Sims do mobilu (mám android ;)) je mi jedno jaká to bude verze prostě nějaký díl :D Já jsem se už dívala, ale všude mi to píše, že to není kompatibilní. Má google play a když si dám, že chci stáhnout právě přes google play tak mě to prostě nedje :D Zkoušela jsem asi všechno :/ Poradíte mi?(do komentářů ;))

Kdyby ne nevadí :) Budu ráda za každou radu a tip :) MARTI =)


Fashion| Inspiration 0.2

26. ledna 2013 v 23:11 | Marti
Zdravím :)
táák a už to začíná, trošku ze světa módy no.. :D Prostě inspirace :)

*Chtěla jsem se zeptat nevíte kde bych sehnala taové tričko s dlouhým rukávem a norským vzorem? Přesněji řečeno takovéto? http://weheartit.com/entry/44827247/via/jadeaclerooney

Ano vím, že je zima na takovéto oblečení, ale já prostě už mslím na léto :)* :D Mě se teda osobně lnejvíce líbíten druhý outfit, je takový jemný, sladěný a prostě dokonalý :D Já bych si to na sebe nevzala, prostě osmačka no.. :D Takže asi tak no, ale jinak se mě to prostě líbí a kotéél :D No takže já už budu končit, protože si chcu jít psát s OT, takže čaute :)*

MARTI =)


5 věcí, bez kterých nevýjdu z domu/bytu

25. ledna 2013 v 21:17 | Marti |  Article
Zdravím!
no takže mám tady takové další téma článků "5 věcí, bez kterých nevýjdu z domu". Vlastně budou to články na téma jaké chcete vy. Prostě třeba 5 věcí, co používám každý den, 5 nejoblíbenějších blogů a tak. Takže jako první téma tady máme bez čeho nevýjdu z domu/byto..
1. Mobil- Takže v dnešní už je to samozřejmost (tedy pro mě). Jelikož bývám hodně sama doma tak mě mamka volává přes den )někdy, teď už moc ne) no a prostě mobil, čas, datum a tak :D
2. Klíče- No takže prostě se nějak musím dostat domů ne? :D
3. Peněženka- Tu už tak často nenosím protože jsem často bez peněz, ale teď ju zase nějak tak nosím.. :D
4. Hřebínek- podle toho jak kdy, jak stíhám a ták :)
5. Sluchátka- Když fungují tak proč je nevzít ven.. ? :)
No takže to bude asi vše :) A já se s váma loučím :) Dobrou :) :*
MARTI =)

P.s. vím, že obrázek s tématem nijak nesouvidí, ale fotka je boží a navíc je to popcorn :D
Tumblr_mb7wperdxg1qh4p4io1_400_large


Article 04

24. ledna 2013 v 18:42 | Marti |  Article
Nezemřela jsem :D
jinak čaute! :D No takže náladu mám na... (ano přesně tak na hovno.. :D). Ale prostě se musím smát, alespoň když píšu. S OT to vypadá pořád stejně, dneska v chemii to byla celkem pohodáá, celou hodinu (sedí předemnou) sme prokecali.. :D Dneska mám pocit, že všem překážím, matka (ta piča co si tak říká) mě dneska asi 50x seřvala za uplné pičoviny (ano budu sprostá, vadí vám to? naserte si :* ;)) To že mi koupí boty (ano dneska nové :D) to snad znamená, že na mě zbytek dne může být hnusná? Mám v očích slzy, chci jít bydlet k taťkovi, ale nejde to :/:'( Prostě to budu muset nějakou tu dobu vydržet..
No, ale toto není deníček. V tomto článku vás hci informovat o tom co se asi tak na blogu bude dít... :D

Takže blog by měl být zase aktivní. No dneska si napíšu asi nějakých 5 článků (teda doufám, že je napíšu) a zítra jeden z nich zveřejním a napíšu další a další články :D Asi teď budou hodně články o módě a deníčky. Takže asi tak. napadlo mě, že bych mohla udělat ještě recenzi (no vlastně 2), ale nechce se mě fotit :D Dále ještě mám teda nové boty (chtěla jsem válenky, no nakonec mám jiné boty :/) no takže ty teda nějak potom vyfotím a taky zveřejním :) Takže myslím, že by do týdne mohlo být, alespoň 5 článků.. :)

No to je asi tak vše noo.. :DD No a zkusím vysmolit I AM CHEATER, sice tam nejsou požadované komenty, ale to nevadí :) Takže čaute :) MARTI =)

312373_588708874488959_1279745516_n_large

Věřím, ale začínám pochybovat..

17. ledna 2013 v 20:06 | Marti |  Diary
Ahojte :)
Ano, ano dlouho jsem nenapsala, já to vím, ale když se stalo tolik věcí... v pondělí jsem zasedla zpátky do školních lavic, viděla ty známé tváře a mluvila s nimi, nic nebylo jiné až na jednu věc.. něco mě trápilo a tomu něčemu (no spíše někomu) budu říkat OT. Nějak jsem se o něm zmiňovala v minulém článku "Jen kamarádi" (přečíst). No a tak jsme si s OT psali (už si píšeme nějak tak půl roku?! :D nevím..) no a napsala jsem mu "Jdeme?" posílala mě to kámoška, je to takový ten řetězák a podle toho jak odpovíš takový jsi.. (já jí na to odpověděla Cože? .. jsem chytrá.. :DD pochybuju -.-) no a on odpověděl kam (zamilovaný) no a já teda z legrace jsem do něho začala rýpat, jakože kdo to je, ať mě to řekne, ať není srab :D a tak.. No a na další den mě to řekl... Já si to myslela a stejně jsem ho do té situace dostala, do sitce kdy mě řekl, že jsem to já. Více pod perexem...Jen kamarádi?!

13. ledna 2013 v 14:46 | Marti |  Article
Zdravím =)
Jak zní nadpis článku "Jen kamarádi?!" tak vás možná uplně nenapadlo přesně o čem je tento článek. No tak je především o tom co si myslím o kamarádství holky s klukem, jestli mám taky nejlepšího kamaráda a tak :)

Tady pochopitelně oba musí být zaměřeni na opačné pohlaví. Vemte si například film LOL, Lola tam nakonec stejně skončila s jejím kamarádem Kylem a přitom tam říkali, že nechtějí být nic jiného než kamarádi, dále tu máme třeba film Kamarád taky rád, už jen ten název.. a nakonec? stejně spolu skončili, zkrátka to tak podle mě je. Ano někteří lidé se berou jen jako kamarádi, ovšem podle mě k sobě nakoec cítí ještě něco víc... Více pod perexem..


Facebook news 02

12. ledna 2013 v 22:18 | Marti |  Article
Zdravím!
Hej ještě jednou moc děkuju, návštěvnost je "vyfocená" asi 5 minut zpátky? Jste zlatí <3 :) :3


Zeman prezidentem? nebo je to jen zlý sen?

12. ledna 2013 v 20:21 | Marti |  Diary
Zdravím!
Ano i na tomto blogu chci otevřít toto téma... Vypadá to tak, že to Zeman vyhraje, ale já ho za prezidenta nechci.. raději bych chtěla to Francze (takový ten poetovaný, je to on? :D).. Možná, že by si o nás všichni mysleli, že jsme se zbláznili, ale nevím.. něco mě říká, že by byl dobrý prezident. Áchjo, jelikož to řadím do rubriky DIARY, tak se vrhneme na to co jsem dneska dělala...
Takže dneska ráno (no ráno v 11 :D) byl nepříjemný budíček.. ségry specialitka. Ráno jí volala kámoška a ona hovor musela samozřejmě přijat (to jsem ještě spala, máme pokoj dohromady..). No a začala tam tak vyřvávat a já se samozřejmě vzbudila.A teď jsem jí řekla ať jde jinam a ona jako proč, že už stejně nespím a já nevím co ještě.. Fakt pi*a to je.. já vím, že bych o ní takto mluvit neměla, ale když ona je sobecká, nevyrovnaná, mrcha a ještě ktomu uplně vypatlaná! No tak fajn, šla do kuchně a já se otočila a že budu spat, jenomže to nešlo a do toho zazvonila ta její kámoška, že jí bude dělat vlasy, že jde na ples večer.. (už tam je). No tak jsem si v mobilu zapla youtube a čučela na seriály.. potom na oběd odešla a já konečně vstala.. Poobědvala a pak jsem si četla knížku "Zakázané holky" je to povinná četba -_-, ale jsem na straně 7 :DD prtože jsem potom psala dopis kámošce (ano dopisujeme si :D).Více pod perexem..
~ fotka už je starší a jsem to já :D vaše adminka, ale tady mám vlasy ještě celkem krástké a nemám je vepředu všechny...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~