I am cheater| 7. kapitola: Rande

28. února 2013 v 18:30 | Marti |  Article
Tááák ahojte :)
dnešní čtvrtek si zpříjemníme 7. kapitolou I am cheater, co vy na to? :D No nemáte navybranou -.- Doufám, že se vám to bude líbit a budu moc ráda když ohodnotíte v komentářích :) No nebudu napínat a ... krásné počteníčko :P Jo a prosím hlasujte v anketě pod článkem :) Jinak přeji krásné užívání posledního únorového dne :P
__________________________________________________________________
~ I am cheater (tzn. Jsem podvodnice): Rande
Mamka: Ahoj =)

Al: Jéj ahoj mami …

Mamka: Jdeš si zavolat přes skype?

Al: Asi ne zachvíly jdu ven.

Mamka: A s kým?

Al: S mím novým klukem.... (Více v celém článku)


Mamka: Jak se jmenuje?

Al: Mami?

Mamka: Ano?

Al: Sme spolu chvíli, není to nic vážného, znáš mě =)

Mamka: Jak myslíš...

Al: Mami nezlob se už je hodně hodin, budu končit.

Nečekala jsem než mamka odepíše, zavřela jsem laptop. Akorát včas, zrovna mě došla SMS-ka, že Dan stojí u dveří. Vzala jsem si kabelku a cestou do ní hodila mobil, klíče, peněženku, voňavku, kosmetickou taštišku a samozřejmě sluneční brýle. Vyšla jsem z pokojíku a rychle seběhla po schodech. Koukla jsem do obýváku a jen řekla ať mě nečakají, že možná ani nedojdu. Nečekala jsem na odpověď a otevřela dveře, které jsem v okamžiku i zavřela. Hned mě přivítala velká pusa od Dana.

---

Al: Ahoj.

Dan: Ahoj.

Al: Tak co budeme dneska dělat?

Dan: No tak nejdřív bysme mohli třeba zajít do Starbuks a potom bysme mohly zajít na koncert One Direction. (Edit: nejsem nějaká velká fanynka, popravdě vůbec je neřeším, ale nikdo jiný mě nějak nenapadl =D a mají dvě úžasné písničky.. )

Al: Asi tě miluju ...

---

A následovala další pusa. Dan mě chytil za ruku a šli jsme. Ve Starbuks jsem si dala latté a Dan si dal to samé. Pili jsme ho asi půl hodiny a pak jsme si ještě objednali mufin. Jedli jsme a pili frapé u toho jsme mluvili a asi po hodině a půl jsme konečně byli na odchodu. Chystala jsem, že zaplatím, ale Dan mě mile překvapil a jen řekl, že mě zve. První jsem mu řekla, že ne, že si to zaplatím sama, ale Dan řekl, že nenechá SVOU holku platit. Nemohla jsem ho odmítnout. Potom jsme konečně vypadli. Ještě bylo brzo, měly jsme 3 hodiny a tak Dana napadlo, že bysme mohly jít k němu.

---

Al: Co budeme dělat?

Dan: Nepustíme si nějaký film?

Al: Tak fajn.

---

Usmála jsem se a Dan mi úsměv oplatil. Sedla jsem si do jeho obýváku a Dan šel do kuchyně pro občerstvení. Objednal jednu sýrovou a jednu šunkovou pizzu. Přisedl si ke mně a já se k němu přitulila. V televizi jsem přepínala kanály a hledala jsem nějaký dobrý film. Jediná relativní možnost byl film Kamarád taky rád. No z filmu jsem samozřejmě nic neměla a Dan samozřejmě taky ne. Celou dobu jsme dělali různé kraviny. Bylo to úžasné odpoledne. Už bylo sedm hodin a koncert měl začít v osm a jelikož to do haly trvá nějakou tu půlhodinku tak jsme se rozhodli, že už pojedem. Nasedli jsme do auta a jeli jsme na koncert. Pustili jsme si rádio a hráli tam zrovna písničku od Britney a Will I Am Scream and Shout, jelikož tu písničku miluju tak jsem začala zpívat a Dan se přidal. Potom začala hrát Rihanna Diamonds a po Rihanně byl na řadě James Arthur Impossible a prostě všechny písničky co hráli byli úžasné. Dojeli jsme k hale před kterou bylo snad miliony holek, které se snažili dostat na vyprodaný koncert One Direction. My jsme lístky měli samozřejmě už koupené. Dan má totiž kamaráda, který se s nimi zná, takže jsme měli i vstupenky do zákulisí a potom jsme se s nimi měli i setkat a jít na housepárty, kterou pořádají po koncertě. Šli jsme dovnitř do haly a ta byla plná lidí. Nikoho jsem neznala, no až na pár čtvrťaček od nás ze školy a potom jsem tady ještě potkala učitelčinu dceru jak se vykusuje s jedním klukem. S Danem jsme se protlačili dopředu abychom na kluky, teda na Liama a Harryho :33 viděli (Edit: jsou to jediné jména co si pamatuju a ještě Zayne no .. =D- prostě nejsem Directionka ;) =D). A už bylo osm hodin. Světla zhasla a rozzářilo se pódium. Začla hrát hudba a já věděla, že jdou zpívat písničku Kiss You. Potom následovala písnička Whats Makes You Beautiful. No a byl to uplně úžasný koncert. Potom jsme šli s Danem do zákulisí a seznámili jsme se s klukama, potom jsme si s něma povídali o koncertě, škole a prostě tak a nakonec jsme s nimi jeli v limuzíně na housepárty. Jakmile jsme dojeli na místo a vystoupili tak nás všichni fotili. Tak víte jedna holka s tolika klukama.. Párty byla úžasná a bylo tam snad 100 lidí. Opravdu všude byli jen a jen opílí, tancující lidé. Byl to fakt dobrý mejdan. Hrála tam kapela a potom tam byl i DJ. S Danem jsme šli k baru kde jsme potkali Liama a znovu jsme se zapovídali, ikdyž jsme se moc dobře neslyšeli. Potom jsme se domluvili, že zítra s ním a Zaynem půjdeme na oběd. A nějak jsme se prokecali a už byli 2 hodiny ráno. Takto opilá a veselá jsem domů jít nemohla a Danovi to bylo jasné, tak mě pozval k němu domů. Napsala jsem taťkovi SMS-ku, aby se o mě nebál. Ještě jsme si s Danem chvíli povídali a pak jsme u televize usnuli.

Byla to úžasná noc, tedy oprava, byl to úžasný den. Všechno si to musím zapsat do deníku. Pomyslela jsem si když jsem na Danově břiše usínala. Ráno jsem se probudila, nechala jsem Dana ještě spát, oblékla jsem se a napsala mu vzkaz na ledničku. "Děkuji za krásné odpoledne a večer, doufám, že si to zopakujeme... zavolej až se vzbudíš. Al =)" A odešla jsem.. Zavolala jsem si taxíka a nechala jsem se odvézt do Starbuks, ano chodím tam dost často =D. Nasnídala jsem se tam a dala jsem si frapé. Potom jsem odešla a šla rovnou domů. Doma jsem našla všechny opět v kuchyni a táta nadával, protože zaspal a nestíhá. Už bylo osm hodin a on měl přesně před pěti minutami už být na schůzi. Pozdravila jsem a šla jsem za něma. Vzala jsem si pomerančový džus a ovoněla jsem omeletu, kterou zrovna C dávala na talíř. Přešla jsem do obýváku a zapla jsem si televizu, zrovna šel můj oblíbený seriál Pretty Little Liars (Edit: to je pravda, ještě k nim patří The Vampire Diaries a Gossip Girl =D) . Zrovna tam byla scénka kdy se Spencer dozvěděla, že je Toby -A. Tento díl jsem už viděla a tak jsem to přepla dál. No nic tam nešlo tak jsem šla do pokojíku a vytáhla jsem si deník a psala jsem všechno co jsem včera dělala... "No už budu končit, na oběd půjdu s Liamem, Danem a Zaynem už se moc těším, Al =*" Dopasla jsem poslední větu a deník jsem zavřela, dala jsem si ho pod polštář a zapla jsem si tablet. Chtěla jsem jít na facebook, ale potom mě napadlo, že bych zkoukla twitter, ale nějak mě to tam nebavilo a tak jsem si pustila film Projekt X (Edit: Já ho bohužel ještě neviděla, ale žeprý je dobrý ..). Samozřejmě jsem u filmu usla. Obudil mě až mobil. Někdo mi volal.
---
Al: Haló?
Dan: Ahoj
Al: Jéj ahoj, jak ses vyspinkals?
Dan: Ale jo dobře, ale probuzení bylo horší, lekl jsem se kde jsi, proč jsi mě nevzbudila?
Al: Byl jsi tak roztomilý.
Dan: Bez komentáře... ten oběd dneska platí?
Al: Já se ještě nedomluvila s našima, ale určitě.
Dan: Mám tě vyzvednout?
Al: Můžeš.
Dan: Tak o půl 12 u tebe?
Al: Fajn.
Dan: Tak jo, odpoledne.
Al: Měj se, mám tě ráda.
Dan: Já tebe víc.
Al: Hej nebudeme se hádat, ale já tebe mám ráda nejvíc, víc už to nejde.
Dan: Ty víš, že to není pravda. Já tebe víc.
---
A tak rozhovor pokračoval další půl hodinu, potom sme se konečně rozloučili s tím, že to dokončíme až se uvidíme. Už bylo půl jedenácté a já měla na nachystání jen půl hodiny. Seběhla jsem dolů a vzpomněla jsem si, že jsem sama doma a oběd jsem si měla uvařit. Takže aspoň nebudu vařit, pomyslela jsem si. Vrátila jsem se zpět do pokojíku a pustila si rádio, zrovna tam hrála písnička od Jamese, Impossible, zesílila jsem to na maximum až se celý barák otřásal, no co jsem sama doma. Vešla jsem do šatníku a rozhodovala jsem co si obleču. Nakonec jsem zvolila riflové mini kraťásky a volný černý nátělník na kterém byl nápis Fu*k your ex, I'm next. (Edit: takové tričko má kámoška =D). Na nohy jsem si dala Vansky a kabelku jsem si vzala takovou sportovní, černou. Do ní jsem hodila klasicky, mobil, klíče, peněženku, kosmetickou taštičku a šla jsem rychle do koupelny se trochu skrášlit, vyžehlila jsem si vlasy a už bylo za 2 minuty půl dvanácté, do vlasů jsem si dala brýle a šla jsem, že půjdu Danovi naproti, sotva jsem seběhla ye schodů už zvonil zvonek u dveří. Otevřela jsem během pěti sekund a Dana přivítala letmou pusou, přijel pro mě autem, které musel vyzvednout u haly. Dan mě polichotil, že mě to sluší, jemu to samozřejmě taky slušelo, je prostě ňuňatý.
Dojely jsme do restaurace "K" kde jsme měly sraz s Liamem a Zaynem, poobědvali jsme a popovídali jsme si. Potom jsme zaplatili a že půjdeme do cukrárny, po cestě za náma došlo pár holek no tedy spíš za klukama, chtěly se vyfotit a nějaký ten podpis. Kluci byli ochotní a moc přátelští. V cukrárně jsme si objednali zmrzlinový pohár a chvíli jsme tam poseděli. Potom jsme s Danem šli pryč, že se stavíme u mě doma. Po cestě jsme se hodně zasmáli. Už jsme konečně byli u nás. Šli jsme rovnou do pokojíku, protože byl barák stále prázdný, všichni měli dojít až večer, hodlala jsem toho využít. Došli jsme do pokojíku a hned jsme se začali líbat. Za chvíli už jsme leželi nazí v posteli a snad nemusím říkat co se dělo. Když to bylo v tom nejlepším uslyšela jsem nějaké divné zvuky ze zdola, ale nevšímala jsem si toho a tak jsme pokračovali, ale zachvíli se to stalo. Někdo otevřel dvěře. Byl to táta.
---
Al: Tati?
Thomas: Ježišmarja.
---
A rychle odešel. S danem jsme si rychle oblékly, sešly jsme dolů a Dan odešel, já jsem šla do obýváku kde byl rozčílený táta. Sedla jsem si k němu a začala jsem mluvit o tom, že už nejsem panna dávno a tak. Táta jen poslouchal.
__________________________________________________________________
Tak co líbí se vám tato část? Doufám, že jo :) Byla bych ráda kdyby jste zanechali komentář co si o tom myslíte.. :) Doufám, že se vám to líbilo a myslím, že je tato část celkem dlouhá ne? :D užijte si to další části totiž takto dlouhé asi nebudou :D
With love Your blogger Marti :)
 


Anketa

• Trefíš se do tečky? •

.

Komentáře

1 Kikush :) | Web | 28. února 2013 v 18:47 | Reagovat

peknéé :-)  :-)  :-)

2 Kejtý | Web | 28. února 2013 v 19:11 | Reagovat

Pěkný:)

3 Muchachita | E-mail | Web | 28. února 2013 v 19:15 | Reagovat

Hezkýý :) Už se těšim na další díl :3

Ps, "starbuks" se píše starbucks ;D

    A muffin s dvěma "f" ;D
Pps, máš tam pár nesrovnalostí, napřed jste si objednali latté, a pak jste pili frapé... ;DD

Pps, znáš mě, já ti musim zkritizovat všechno a vždycky:D Ale nemyslim to zle, neboj :')

4 Vikyna | Web | 28. února 2013 v 20:28 | Reagovat

Píše moc pěkně, ale trošku mi vadilo jak si tam psala to "Al: ----" Kdyby tam byly uvozovky a normální přímá řeč působilo by to líp :)

5 thatcrazytina | Web | 28. února 2013 v 20:45 | Reagovat

Díky!! :)) :3
- Hezká povídka! :) "Sedla jsem si k němu a začala jsem mluvit o tom, že už nejsem panna dávno a tak. Táta jen poslouchal." Tak to mě dostalo.. :'DDD Už se vidim, jak tátovi vyprávim, že už nejsem panna.. :'DDD Piš dál!! :)

6 †SuicidePsychoMonstrum† | Web | 28. února 2013 v 20:55 | Reagovat

Tak zlato .. přečetla jsem všechny díly téhle úžasné povídky a teď se třepu na další díl! Díky tohodle dílu si mi připomněla, že si snad už x let chci stáhnout projekt x a konečně se na něho podívat, takže hned jak dopíšu tenhle komentář valím na ulozto :D Jinak spadl mi kámen ze srdce, že nejsi Directionarka. Jak jsem četla tu větu že tě pozval na jejich koncert tak jsem tu málem omdlela :D :D mě můj kluk pozvat na koncert 1D tak už je nezadaný :DDDD parádní díl, těším se na osmý díl :p

PS: Zapsala jsem se do náběru AFFS, tak doufám že mě vezmeš. Čím víc se mi tvůj blog líbí!!! :3

7 geek--brush | E-mail | Web | 28. února 2013 v 20:56 | Reagovat

Ježiš súper poviedka hrozné sa mu zapáčila pis ďalej :-)

8 cokovlaska | Web | 28. února 2013 v 21:00 | Reagovat

pekný blog :)

9 Vééé | Web | 28. února 2013 v 22:20 | Reagovat

Právě Kamrád taky rád a Hlavně nezávazně jsou další v pořadí, které napíšu příště :D.
Krásný díl, sice to nečtu od začátku, ale snad jsem o moc nepřišla když je to 7.kapitola :)). Až budu mít čas tak to doženu :D.

10 *Aninka* | Web | 28. února 2013 v 23:22 | Reagovat

krásny blog, pekné články .. je úžasné, že si to s ním vydržala 4 roky ! ;-)

11 ♥Kittys♥ | Web | 1. března 2013 v 13:51 | Reagovat

Šup šup šup..další díl holčičko..:DD..Moc pěkný,ta poslední věta to docela zabíjí..:D..Kdybych tohle měla vykládat tátoj,tak nevim nevim..:D..Ale moc pěkný díl těšim se na další..:)

12 mouli-e | E-mail | Web | 2. března 2013 v 2:51 | Reagovat

Chceme další díl!! Luxus :)

13 Kennroyarf | E-mail | Web | 10. května 2017 v 13:28 | Reagovat

Will Cephalexin Cure Chlamydia  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Over The Counter Prednisone At Walmart Priligy Farmacia Prezzo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~