Duben 2013

Article 007» Smutná zpráva? .. doporučuji přečíst!

14. dubna 2013 v 19:17 | Marti |  Article
Nazdárek. Já vím- já vím, zase tady nějak nejsem, ale je to jen z toho důvodu, že blog pro mě není úplně tak důležitý, ano blogování mě baví (a jak :3), ale zkrátka mě vycházejí blbé známky a já se musím učit. takže když budu mít čas rozhodě napíši nějaký rychlí krátký článek a okomentuji blogy, ale já prostě... nevím :/ Je mi to moc líto, prosím AFFS aby si mě nemazali a brali mě jako pozastavenou, občas funkční blogerku, budu snažit se co nejrychleji vrátit do normálu, ale do té doby na mě prosím berte ohled. Děkuji za pochopení, mám vás tak moc ráda :) Moc si vážím a každý váš komentář mě dokáže tak hrozně potěšit :) Stejně jako čísilka na návštěvnosti, protože mi to dokazuje, že někdo dokáže ocenit moji práci.
xx Marti


Fashion| Hodnocení outfitu 002

11. dubna 2013 v 15:03 | Marti |  Móda
Bon Jour!
- dneska máme čtvrtek. Awww zítra bude konečně pátek! Tento týden tak divně utíká, chvíli utíká rychle a v další chvíli strašně pomalu. Navíc si musím opravovat známky aby vysvědčení nevypadalo, tak no .. =D Dnešní článek bude jen hodnocení outfitu =) Takže doufám, že se vám to bude líbit =33Tumblr_mg9hrlujba1riiyovo1_500_large

Gallery| Candy 001

7. dubna 2013 v 11:33 | Marti |  Gallery
Hey girls!
ták a je tu neděle :/ Toto rychle uteklo. Přidávám článek do nové rubriky 'Gallery' a doufám, že se vám články v této rubrice budou líbit, protože teď budou asi dost často ... Plánuji, že jeden den bude článek a další den budu komentovat a pořád tak dokola. Nevím jak dlouho mě to vydrží, ale tak pojďme se vrhnout na téma dnešních obrázků a to jsou sladkosti :33
xx Marti
Tumblr_mjii9kfgoy1rsi1s5o1_400_large

Jen nechci otravovat..

6. dubna 2013 v 8:01 | Marti |  Article
Zdravím,
takže dneska jsem článek neplánovala, ale uvědomila jsem si, že jsem přihlášena do soutěže. A je to celkem neuvěřitélné, žei přes to, že jsem tady nebyla dostala jsem se do 5. kola :3 Chci vám všem moc poěkovat a budu ráda, když mi pomůžete abych se dostala i dál :) Jestli tedy chceš můžeš hlasovat pro Marti TADY. Tak předem děkuji a hlas ráda vrátím, stačí napsat komentář :)
xx Marti :)

Tumblr_mex9iztzqn1rafzbco1_500_large

I'm back againe =)

5. dubna 2013 v 16:14 | Marti |  Diary
Heyy!
Popravdě? Nevím vůbec jak začít, snad jen tak, že se moc omlouvám, že sem byla snad měsíc (?!) neaktivní. Dneska píšu článek hlavně kvůli mému zlatíčku Nikol, která se mě ptala, jestli se vrátím a jak jsem si s ní o tom psala, tak jsem zase dostala chuť. Takže ti moc děkuju =33.

Články nepřibývali, protože nebyl čas a navíc ani ta chuť. Blog mi strašně moc chyběl a hlavně blogerky, ale postě jsem potřebovala pauzu. Vím, že jsem asi přišla o dost čtenářů a chtěla bych se omluvit i všem AFFS, ale prostě jsem potřebovala pauzu a bylo mě jasné, že kdybych napsala článek, že pozastavuji tak bych se nadruhý den vrátila, ale já si potřebovala probrat pár věcí a trochu se vrátit zpátky do reality. To se taky stalo =) Cítím se volnější, prostě je mi líp. Zezačátku budu dávat asi jen nějaké články kde budou obrázky, ale chci se spíš rozjet, takže články budou třeba ob den :) Chci znovu projet spousty blogů a prostě komentovat a komentovat... to bude pro začátek asi všechno a další článek bude tedy v neděli :)
xx Marti

Bhf8mjfccaae1o6_large
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Děkuji za návštěvu a budu ráda když se vrátíte, nebo zanecháte komentář :33
~~~